Starościna Dożynek Powiatowych w Młodojewie to Wioletta Wilczewska.

Mieszkająca w Wacławowie w gminie Lądek mama dwuletniej Lenki jest właścicielką 50-hektarowego gospodarstwa z produkcją roślinną: rzepaku, pszenicy, pszenżyta, jęczmienia jarego oraz produkcją zwierzęcą trzody chlewnej w cyklu zamkniętym.

Realizuje się życiowo jako rolniczka, jest agronomem w obszernym gospodarstwie w sąsiednim powiecie, wraz z mężem prowadzi także transport płodów rolnych na terenie Polski. Od zawsze związana z rolnictwem, tytuł Technika Rolnictwa zdobyła kończąc już szkołę średnią, w 2015 roku zdobyła tytuł Rolnika Roku Powiatu Słupeckiego. W międzyczasie ukończyła studia podyplomowe w Instytucie Ochrony Roślin w Poznaniu, pracowała jako handlowiec w branży rolniczej ponad 5 lat, a w 2019 roku zdobyła tytuł doktora nauk rolniczych na wydziale agronomii Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu.

Rolnictwo i doświadczalnictwo stały się zarówno pracą jak i pasją. Postrzegana w okolicy jako przykład kobiety zarządzającej polskim rolnictwem.