Z kilkumiesięcznym opóźnieniem wywołanym pandemią odbyła się (16.06.) XXI Gala Sportu Powiatu Słupeckiego, podczas której statuetkami VIKTORII nagrodzono sportowców osiągających wysokie wyniki w ubiegłym roku.

Sportowcem Roku został Kacper Ratajewski z Ostrowitego, brązowy medalista Młodzieżowych Mistrzostw Europy do lat 18 w piłce siatkowej i reprezentant Polski do lat 19, zawodnik SMS JOKER Piła.

Podczas tegorocznej gali, statuetką VICTORII wyróżniono 12 sportowców, przyznano też 9 nagród pieniężnych.

W wydarzeniu wzięli udział przedstawiciele samorządów gminnych z terenu powiatu, starosta Jacek Bartkowiak i przewodniczący Rady Powiatu Piotr Gałan, poseł Tadeusz Tomaszewski, z-ca Przewodniczącego Sejmowej Komisji Kultury, Sportu i Turystyki, a także przedstawiciele placówek oświatowych i służb.

Statuetki VICTORII

Nagrody finansowe