Szanowni Przedsiębiorcy Powiatu Słupeckiego

15 Października 2020 r. w Poznaniu odbyło się bezpłatne szkolenie z zakresu zamówień publicznych dla Wojsk USA stacjonujących w Polsce oraz dla Organizacji międzynarodowych. Z 9 baz amerykańskich stacjonujących w Polsce 2 zlokalizowane są na terenie Wielkopolski tj. w Powidzu i w Poznaniu.

Rząd USA poprzez Departament Obrony i wyspecjalizowane Agencje ogłasza przetargi publiczne na dostawę towarów i usług dla swoich baz w Polsce i na całym świecie.

Jest więc możliwość, ażeby nasze lokalne firmy ubiegały się o zlecenia Armii USA. Dotychczas kilkanaście polskich firm z powodzeniem startuje w opisanych  przetargach, zaopatrując nie tylko bazy w Polsce ale na całym świecie.

Przedsiębiorcy zainteresowani powyższym tematem mogą uzyskać informacje w Starostwie Powiatowym w Słupcy, kontaktując z Andrzejem Grzeszczakiem Kierownikiem Wydziału Spraw Społecznych, tel.63 275651.