„Można człowiekowi odebrać wszystko, ale nie da się odebrać wiedzy i wykształcenia. Dbajcie o to, aby poszerzać swoje horyzonty intelektualne, a także umiejętności praktyczne, które staną się fundamentem waszego dorosłego życia i będą stanowić o jego jakości. Pamiętajcie o tym również w okresie wakacyjnego wypoczynku, na który zasłużyliście” – mówił wicestarosta Czesław Dykszak podczas dzisiejszego (23.06.) uroczystego zakończenia roku szkolnego w Zespole Szkół Zawodowych w Słupcy.

W trakcie uroczystości nagrodzono wyróżniających się uczniów, którzy osiągnęli wysokie wyniki w nauce oraz wykazywali ponadprzeciętną postawę i zaangażowanie w innych aktywnościach. Wicestarosta wręczył także stypendia przyznane przez starostę za osiągnięcia w nauce.