W radiu już słychać „Last Christmas”, a w sklepach tłumy – to znak, że coraz bardziej zbliżają się Święta Bożego Narodzenia.
Ważnym elementem każdych świąt są dekoracje, a dla najbardziej rodzinnych polskich świąt, najważniejszym elementem wystroju jest oczywiście choinka.
W Starostwie Powiatowym w Słupcy, 6 grudnia, stanęła żywa, pachnąca choinka, której leśny zapach jeszcze bardziej nastraja do jak najszybszego świętowania.
W zabieganiu dnia codziennego Mieszkańcom naszego powiatu oraz Gościom życzymy wszystkiego co najlepsze i już odliczamy czas do tych najpiękniejszych świąt.
Przy choince starostom towarzyszą dzieci biorące udział w Konkursie Fotograficznym „Cztery Pory Roku” oraz pracownice Starostwa.