1 marca br. rozstrzygnięty został konkurs dla uczniów technikum architektury krajobrazu CKZiU w Strzałkowie. Młodzi architekci mieli okazję zmierzyć się z konkretnym terenem i sprawdzić swoje umiejętności zawodowe.

Obiektem objętym opracowaniem projektowym był teren wokół Domu dla Dzieci i Młodzieży SZANSA. Jak wiadomo podopieczni SZANSY są w Strzałkowie od grudnia 2022 r. i właśnie dla nich uczniowie zaprojektowali nowe otoczenie w zieleni.

W konkursie wzięło udział 5 uczniów z klas czwartych technikum architektury krajobrazu. Poziom był bardzo wyrównany:

I miejsce zajęła Kinga Kolska
II miejsce Szymon Burda
III miejsce Wiktoria Hyży

Komisję Konkursową tworzyli: starosta Jacek Bartkowiak, dyrektor CKZiU Michał Janiak, dyrektor Domu SZANSA Andżelika Szymczak, Przewodnicząca Rady Rodziców Daria Pawlaczyk oraz nauczyciel zawodu Monika Wolniakowska (koordynator konkursu).

Nagrody ufundowali: Starostwo Powiatowe w Słupcy oraz Rada Rodziców.

Zwycięzcom gratulujemy!!!