Regaty Żeglarskie Na Powitanie Wakacji o Puchar Starosty Słupeckiego z cyklu Pucharu Polski Jachtów Kabinowych odbędą się już po raz osiemnasty. Współorganizatorem regat jest Stowarzyszenie „Z wiatrem i pod wiatr” a partnerami: sklep żeglarski „Szopeneria”,  TBS Partner i PPHU HORN.

Trwają intensywne przygotowania do tegorocznej – wyjątkowej edycji. Jak na Osiemnastkę przystało ma być hucznie i wesoło. Jest też inna rocznica do świętowania – 15 lat organizacji regat z cyklu PPJK i 10 lat współpracy (przy organizacji regat) z Ośrodkiem Wypoczynkowo-Żeglarskim HORN w Kosewie.

13 czerwca, pracownicy Wydziału Strategii Rozwoju Turystyki i Promocji Starostwa, odpowiedzialni za przygotowanie i przebieg żeglarskiej imprezy, oraz współorganizatorzy spotkali się na plaży OWŻ HORN w Kosewie, aby ocenić stan przygotowania regat, omówić wszelkie kwestie logistyczne, podział obowiązków i przebieg regat.

XVIII Regaty „Na powitanie wakacji” o Puchar Starosty Słupeckiego, odbędą się na jeziorze Powidzkim w Kosewie w dniach 23-24 czerwca. Przewidywany jest udział około 200 żeglarzy z całego kraju.

Serdecznie zapraszamy na HORN w Kosewie! 23-24 czerwca 2018 r.

REGATY NA POWITANIE WAKACJI

o Puchar Starosty Słupeckiego