30 maja 2018 r. w Jednostce Ratowniczo-Gaśniczej nr 5 przy w Warszawie, odbyło się rozstrzygnięcie Konkursów Kalendarzowych PSP 2018 JA TEŻ BĘDĘ STRAŻAKIEM! Jest nam niezmiernie miło poinformować, iż komisja konkursowa przyznała nagrodę dla klasy V Szkoły Podstawowej w Kotuni za realizację spotu „Żywioły i ludzie – i Ty może uratować czyjeś życie”.

Zwycięzcy Konkursu otrzymali nagrody oraz listy gratulacyjne komendanta głównego Państwowej Straży Pożarnej, które zostały przekazane podczas uroczystości zakończenia roku szkolnego.

Także starosta słupecki przekazał na ręce wychowawcy klasy V – Roberta Batorskiego list gratulacyjny oraz upominki dla uczniów. W imieniu starosty słowa uznania i gratulacji przekazała Agnieszka Łechtańska – prezes Stowarzyszenia NASZE DZIECI – NASZA SZKOŁA.

W nagrodzonym spocie – wysokie III miejsce na 212 biorących udział w konkursie, wzięli udział nauczyciele (pozoranci) – Robert Batorski (nauczyciel wych.fiz.) i Jakub Woźniak (nauczyciel jęz. ang.)

Wspomniana szkoła/klasa, jako jedyna spośród szkół z terenu powiatu słupeckiego wzięła udział we wspomnianym konkursie.

Gratulujemy!

szczegóły o konkursie TUTAJ