Stypendia dla studentów kierunków medycznych

Informacja o naborze na rok akademicki 2024 – 2025

Zarząd Powiatu Słupeckiego ogłasza nabór wniosków o przyznanie stypendium studentom kierunków medycznych. Stypendia lekarskie, pielęgniarskie/położnicze adresowane są do studentów z całej Polski. Warunkiem otrzymania wsparcia jest deklaracja związania swojej zawodowej przyszłości z powiatem słupeckim.

Stypendia przyznawane są studentom:

• kierunku lekarskiego -V, VI roku studiów,
  • kierunku pielęgniarstwo lub położnictwo III roku studiów I st.,
  • kierunku pielęgniarstwo lub położnictwo I i II roku studiów II st.

Studenci kierunku lekarskiego otrzymają 2.000,00 zł miesięcznie, natomiast studenci pielęgniarstwa  i położnictwa 800,00 zł miesięcznie, przez cały rok akademicki 2024/2025.

Stypendium stanowi system motywacji i zachęty do pracy w naszym szpitalu.

Celem powyższego programu stypendialnego jest zapewnienie wysokiej jakości opieki medycznej w Samodzielnym Publicznym Zakładzie Opieki Zdrowotnej w Słupcy.

Samorząd  wspiera studentów kierunku lekarskiego od 2020 roku, a studentów kierunku pielęgniarstwa lub położnictwa od 2021 roku. Chcemy aby przyszli absolwenci pracowali w naszym szpitalu. Spełniali się zawodowo i prywatnie.

Nabór wniosków

Wnioski można składać od 14 października do 31 października 2024 r.

Szczegółowych informacji udziela Wydział  Oświaty Starostwa Powiatowego w Słupcy.

Osoba do kontaktu:

Renata Cholewińska

e-mail: renata.cholewinska@powiat-slupca.pl

Ogłoszenie o naborze wniosków o przyznanie stypendium dla studentów szkoły wyższej na kierunku lekarskim (2)

Uchwała w sprawie ogłoszenia naboru wniosków o przyznanie stypendium dla studentów kształcących się w szkole wyższej na kierunku lekarskim

Wniosek o przyznanie stypendium dla studenta kierunku lekarskiego Zalącznik nr 1 do ogłoszenia o naborze wniosków

Umowa o przyznanie stypendium dla studenta kierunku lekarskiego

Oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych Załącznik nr 2 do wniosku o przyznanie stypendium

Ogłoszenie o naborze wniosków o przyznanie stypendium dla studentów kształcących się w uczelni wyższej na kierunkach pielęgniarskim i położniczym

Uchwała w sprawie ogłoszenia naboru wniosków o przyznanie stypendium dla studentów kształcących się w uczelni wyższej na kierunkach pielęgniarskim i położniczym

Wniosek o przyznanie stypendium dla studenta kierunku pielęgniarstwo – położnictwo Załącznik nr 1 do ogłoszenia o naborze wniosków

Umowa o przyznanie stypendium dla studenta kierunku pielęgniarstwo – położnictwo