Przebudowa ul. Sikorskiego w Słupcy trwa i już wielkimi krokami zbliża się do końca.

Obecnie znaczne utrudnienia w ruchu występują u zbiegu ulicy Sikorskiego i Kopernika, gdzie powstaje rondo i trwają prace na odcinku do hali MOSiR. Przy budowanym rondzie obowiązuje ruch wahadłowy. Kierowców prosimy o zachowanie ostrożności, zwłaszcza w miejscu, gdzie znajduje się przejście dla pieszych do Szkoły Podstawowej nr 3.

Kolejne utrudnienia w ruchu mają miejsce przy zjeździe z ulicy Traugutta w ul. Sikorskiego. Trwa tam budowa chodnika po stronie sklepu i dojścia do Przychodni Lekarza Rodzinnego HIPOKRATES. W tym miejscu znajduje się jedyny czynny wjazd na os. Niepodległości i do marketu sieci Biedronka. Kierowców prosimy także o zachowanie ostrożności, bowiem gardło ruchu aut jest tam wąskie.

Zakończenie rozbudowy ul. Sikorskiego zaplanowano na 15 listopada, natomiast odbiór techniczny do 15 grudnia.