Powiat słupecki położony jest w północno – wschodniej części województwa wielkopolskiego.

 

Na terenie powiatu znajdują się następujące gminy:

  • gminy miejskie: Słupca
  • gminy miejsko – wiejskie: Zagórów
  • gminy wiejskie: Lądek, Orchowo, Ostrowite, Powidz, Słupca, Strzałkowo

 

Powiat leży w miejscu krzyżowania się ważnych szlaków komunikacyjnych, w niewielkiej odległości od granicy zachodniej, wzdłuż przebiegu autostrady A2 z bezpośrednim dojazdem do niej. Nie bez znaczenia jest również bliskość centrum targowego i przemysłowego jakim jest miasto wojewódzkie: Poznań (70 kilometrów).

 

Powiat Słupecki w pigułce


Droga
krajowa 92
wojewódzka 260, 262, 263, 466, 467
autostrada A2

 


Kolej
Poznań, Warszawa,
Leszno, Wrocław,
Kraków, Szczecin

 


Miasto
Wrocław 168km, Leszno 118km
Poznań 73km, Konin 28km
Łódź 142km

 


Lotnisko
Wrocław WRO 187 km
Poznań POZ 99 km
Łódź LCJ  136 km

 

 

Liczba  mieszkańców:
58 709

 

 

 

Powierzchnia:
838 km2

 

 

 

Gęstość zaludnienia:
70 osób/km2

 

 

 



Dlaczego warto tu inwestować?

 

  1. Dobra lokalizacja i dostępność komunikacyjna

 Przez powiat słupecki z zachodu na wschód przebiegają ważne szlaki komunikacyjne o znaczeniu międzynarodowym: autostrada A2, droga krajowa nr 92 oraz magistrala kolejowa Berlin-Moskwa. Bezpośredni dojazd do autostrady A2 znajduje się w odległości 5,5 km na południe od centrum Słupcy (węzeł Słupca), co umożliwia dojazd do Poznania oddalonego o 70 km w około 50 min. 

Droga krajowa nr 92 przecina Miasto Słupcę, Gminę Słupcę i Gminę Strzałkowo i łączy je z większymi ośrodkami miejskimi: Wrześnią i Koninem, tym samym dojazd do tych miast z centrum Słupcy wynosi około 25 min. Sieć dróg uzupełniają również drogi wojewódzkie (nr 260, 262, 263, 466, 467), powiatowe i gminne.

Wzdłuż drogi krajowej przebiega również linia kolejowa ze stacjami kolejowymi: Wólka, Strzałkowo (Gmina Strzałkowo), Słupca (Miasto Słupca), Cienin, Cienin Kościelny (Gmina Słupca). Z stacji kolejowych w ramach powiatu można koleją dojechać bezpośrednio m.in. do: Poznania, Warszawy, Leszna, Wrocławia, Krakowa, Szczecina, Świnoujścia.

Od 2019 r. powiat słupecki stał się organizatorem publicznego transportu zbiorowego w powiatowych przewozach pasażerskich. Operatorem transportu jest Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej w Koninie S.A. W 2020 r. obowiązywały 44 linie komunikacyjne łączące siedzibę powiatu z siedzibami gmin, a ich liczba jest stopniowo zwiększana. 

Najbliższe kluczowe międzynarodowe porty lotnicze to:

  1. Port Lotniczy Wrocław S.A. (187 km)
  2. Port Lotniczy Poznań-Ławica im. Henryka Wieniawskiego (99 km)
  3. Port Lotniczy Łódź im. Władysława Reymonta (136 km)

W promieniu zaledwie 150 km od granicy powiatu znajduje się wiele większych ośrodków miejskich, w tym m.in. Wrocław, Leszno, Poznań, Konin, Września, Łódź, Bydgoszcz.

Dodatkowo jesteśmy położeni w dobrze rozwiniętym ekonomicznie województwie wielkopolskim.

 

 

  1. Dostęp  do infrastruktury

 Powiat leży w miejscu krzyżowania się ważnych szlaków komunikacyjnych, wzdłuż przebiegu autostrady A2 z bezpośrednim dojazdem do niej. Stanowi ona najważniejszą oś komunikacyjną powiatu. Dodatkowo w ramach powiatu funkcjonuje stale rozwijana sieć dróg powiatowych i gminnych, które są w dobrym stanie technicznym.

 

Infrastruktura wodociągowa, kanalizacyjna, elektryczna i gazowa w skali całego powiatu rozwinięta jest stosunkowo dobrze, ale jej dokładny rozkład uwarunkowany jest potencjałem i charakterem poszczególnych gmin. Natomiast w przypadku dostępnych ofert inwestycyjnych gminy dokładają starań, by zapewnić bezproblemowy dostęp do kluczowych mediów.

 

 

  1. Kapitał ludzki

Powiat liczy blisko 60 tys mieszkańców. Większość mieszkańców powiatu jest w wieku produkcyjnym (60,3%), natomiast co 5 znajduje się w wieku przedprodukcyjnym (18,4%)

Bezrobocie w powiecie utrzymuje się na poziomie około 6,7%. Taki stopień bezrobocia oznacza z jednej strony, że nie stanowi on dużego obciążenia dla budżetu gmin powiatu, ale jednocześnie jest on wskazaniem, że na naszym terenie wciąż znajdują się osoby poszukujące nowego miejsca pracy.

Przeciętne miesięczne wynagrodzenie brutto w powiecie utrzymuje się na poziomie około 83% przeciętnego miesięcznego wynagrodzenia brutto w Polsce, co powoduje, że koszt pracownika jest tutaj mniejszy niż m.in. w wielu większych ośrodkach miejskich.

Na terenie powiatu działają zarówno szkoły branżowe, technika jak i szkoły policealne i pomaturalne. Pozwalają one na bardzo szeroki rozwój kompetencji na poziomie lokalnym i regionalnym m.in. w obszarze:

  • budownictwa
  • mechaniki
  • elektryki
  • logistyki
  • ekonomii
  • informatyki

Dodatkowo w sąsiadujących powiatach również znajduje się szeroka baza placówek kształcenia zawodowego, z których często korzystają osoby mieszkające na naszym terenie.

 

  1. Orientacja na biznes

Zarówno powiat jak i poszczególne gminy w jego obrębie zapewniają profesjonalną i kompleksową obsługę inwestorów. Inwestorzy zainteresowani naszym powiatem otrzymają kompleksową informację o wszystkich terenach inwestycyjnych, danych planistycznych, bazie terenów inwestycyjnych znajdujących się w zasobach powiatu jak i poszczególnych gmin, ich obecnym stanie i możliwościach wykorzystania, jak również o innych wolnych terenach przeznaczonych pod inwestycje. Ponadto powiat służy wsparciem w zakresie uzyskania niezbędnych zezwoleń i dokumentów inwestycyjnych, a także możliwościach korzystania z finansowych instrumentów wsparcia.

 

  1. Doświadczenie w relacjach inwestorskich

Na terenie powiatu zarejestrowanych jest blisko 6,5 tys lokalnych przedsiębiorców. Działają oni przede wszystkim w obszarze budownictwa, handlu oraz mechaniki samochodowej.

Największym ośrodkiem prowadzenia działalności gospodarczej na obszarze powiatu jest Miasto Słupca, a w dalszej kolejności Gmina Słupca, Gmina Strzałkowo oraz Miasto i Gmina Zagórów.

Dobry klimat do lokowania swoich inwestycji doceniło wiele firm z kapitałem polskim i zagranicznym.

 

HellermannTyton jest wiodącym dostawcą produktów do wiązania, mocowania, ochrony, izolacji, łączenia, oznaczania i instalacji przewodów i kabli oraz rozwiązań w zakresie infrastruktury sieci przesyłu danych. Dodatkowo rozwija produkty specjalne, dopasowane do specyficznych wymagań klientów z różnych branż przemysłowych. Międzynarodowa grupa HellermannTyton jest obecna w Polsce od ponad 10 lat. Zakład produkcyjny wraz z zapleczem administracyjnym i biurem obsługi klienta znajduje się w Słupcy, około 70 km od Poznania, w nowoczesnym kompleksie biurowo-produkcyjnym, który został oddany do użytku w 2016 roku. W pełni zautomatyzowane hale produkcyjne wraz z biurowcem zajmują powierzchnię ponad 18.000 m2. Jest to jeden z największych, najnowocześniejszych i najszybciej rozwijających się zakładów produkcyjnych w regionie. Obecnie w HellermannTyton Polska zatrudnionych jest ponad 260 osób i liczba ta stale rośnie.

 

Kolejna firma – Konspol Holding Sp. z o.o. która działa na naszym terenie już ponad 40 lat. Konspol od początku był przedsiębiorstwem rodzinnym, co stanowi dla marki ogromną wartość. W firmie pracują całe rodziny, a bardzo wielu pracowników jest z nią związana od samego początku istnienia. Założycielem Konspolu był Pan Kazimierz Pazgan – wizjoner, który sprawił, że to co wydawało się nierealne, stało się możliwe. W 1982 roku powstał Konspol – przedsiębiorstwo zajmujące się nie tylko hodowlą kurczaków ale również przetwórstwem. Jako pierwszy Konspol opracował własne receptury pasz oparte na polskich komponentach dla przemysłowej produkcji drobiu. Dzięki temu uruchomił hodowlę i ubojnię drobiu budując własne, nowoczesne kurniki i zakłady przetwórcze. 

 

Przedsiębiorstwo Mostostal Słupca jest liderem w produkcji i montażu konstrukcji stalowych. Firma rozpoczęła działalność jako przedsiębiorstwo państwowe w 1972 roku i była jedną z pierwszych, w której wprowadzono przemysłowe metody produkcji konstrukcji stalowych. Produkcja i montaż konstrukcji stalowych należą od początku funkcjonowania do jej podstawowego przedmiotu działalności. W ciągu minionego okresu firma przeszła długą drogę rozwoju – od produkcji stosunkowo prostych hal przemysłowych wytwarzanych seryjnie, przeznaczonych głównie na rynek krajowy , do najbardziej skomplikowanych konstrukcji i urządzeń wysyłanych z powodzeniem na rynki zagraniczne.

 

Kolejnym wartym wymienienia przedsiębiorstwem jest Firma SŁOWIŃSCY Sp.j. „Okna i Drzwi w Twoim Stylu”, która również może się pochwalić wieloma sukcesami na rynku krajowym i zagranicznym. Firma powstała w 1968 i w tym czasie stała się rozpoznawalnym i renomowanym Polskim producentem okien i drzwi z drewna i PCV. W tym momencie około 70 % wytwarzanych wyrobów trafia na export. Firma sprzedaje swoju produkty do Anglii, Holandii, Irlandii, Belgii i Niemiec. Przedsiębiorstwo dysponuje nowoczesnym zakładem produkcyjnym o powierzchni 5500 m2, zatrudniającym 105 wysoko kwalifikowanych pracowników.

 

Na terenie Powiatu Słupeckiego działa również Wielkopolskie Przedsiębiorstwo Przemysłu Ziemniaczanego S.A. Zakład Produkcyjny w Stawie. Jest to renomowany producent najszerszego w kraju asortymentu produktów wytwarzanych ze skrobi ziemniaczanej. Przedsiębiorstwo zdobywa doświadczenie już ponad 100 lat, a wysoka jakość wyrobów jest efektem pracy najwyższej klasy specjalistów z branży ziemniaczanej oraz nowoczesnych linii technologicznych. Przedmiotem działalności jest produkcja skrobi ziemniaczanej i jej modyfikatów. WPPZ S.A. zatrudnia obecnie około 150 pracowników. W Stawie oprócz zakładu produkcyjnego znajdują się również działy Produkcji, Sprzedaży i Kontroli Jakości.

 

Firma Watis Sp. z o.o. rozpoczęła działalność w 1995 roku. Początkowym podstawowym przedmiotem działalności była sprzedaż olejów i smarów oraz płynów przez ESSO Polska, której to była autoryzowanym przedstawicielem. Pięć lat później spółka rozwinęła zakres działalności o sprzedaż detaliczną i hurtową paliw płynnych.

W chwili obecnej Watis Sp. z o.o. posiada 60 stacji paliw i zatrudnia 450 pracowników. Firma jest rozpoznawalną marką o silnej i stabilnej pozycji. Wśród stacji niezrzeszonych i śmiało może konkurować ze stacjami sieciowymi. Stacje prowadzone są przez zespół wykwalifikowanych managerów wraz z kompetentnym zespołem. W ofercie oprócz paliw i LPG oferują produkty impulsowe, kawę, hot-dogi, oleje, akcesoria do samochodów oraz ekogroszek. W związku z rosnącym zapotrzebowaniem na olej napędowy bez zawartości biokomponentów wprowadzono ten produkt do oferty na niektórych stacjach.

 

Fabryka Mebli Mikołajczyk Sp. z o.o. to wiodący producent mebli w Polsce. W swojej działalności firma łączy pasję z biznesem, dlatego jej produkty są jedyne w swoim rodzaju. Firma zapewnia najwyższą jakość nie tylko samego produktu ale również obsługi klienta jak i montażu mebli. Klienci z całej Europy docenili jakość mebli. Fabryka posiada swoich partnerów m.in. w Rosji, Francji, Wielkiej Brytanii, Niemczech, Czechach a także na Słowacji, Litwie czy Białorusi, a co z tym idzie są w stanie realizować potrzeby klienta na poziomie globalnym i lokalnym.

Firma została wielokrotnie wyróżniona w konkursach wizerunkowych czy prestiżowych rankingach, a produkowane meble otrzymały wiele nagród branżowych. W Mikołajczyk Meble wykorzystuje się technologie, które pozwalają na produkcję mebli nie obciążając środowiska naturalnego, a wieloletnia współpraca ze sprawdzonymi dostawcami pozwala dokładnie śledzić pochodzenie surowców wykorzystywanych podczas produkcji.

 

 

OFERTA INWESTYCYJNA

 

  1. Słupca – Piotrowice

 

Typ oferty: Greenfield

Gmina: Słupca

Powierzchnia: 4.1175 ha

Przeznaczenie w MPZP: Teren obiektów produkcyjnych, składów i magazynów oraz zabudowy usługowej

Orientacyjna cena: 1 660 974,00 PLN

Lokalizacja: Słupca – Piotrowice

Właściciel: Powiat Słupcy

Media: Elektryczność, gaz, woda

Kształt działki: Wielokąt

Kontakt: Krzysztof Woźniak / Inspektor Wydziału Gospodarki Nieruchomościami / +48 63 275 86 19 / krzysztof.wozniak@powiat-slupca.pl 

 

Link do pełnego ogłoszenia / pełna oferta w pdf: https://gis.invest-park.com.pl/api/formatka_paih/1009/oferta_1009_2023-01-23.pdf

 

  1. Słupca – Kotunia

 

Typ oferty: Greenfield

Gmina: Słupca

Powierzchnia: 1,08 ha

Przeznaczenie w MPZP: Zabudowa produkcyjna, składy, magazyny

Orientacyjna cena:  132 840,00 PLN

Lokalizacja: Słupca – Kotunia

Właściciel: własność prywatna

Media: prąd, woda, kanalizacja

Kształt działki: prostokąt

Kontakt: Beata Rzemyszkiewicz / +48 74 664 91 54 / +48 665 030 276 / investin.wsse@invest-park.com.pl

 

Link do pełnego ogłoszenia: https://baza.paih.gov.pl/offer/detail/30-538

 

 

  1. Bielawy/Skarboszewo (Oferta inwestycyjna A)

 

Typ oferty: Greenfield

Gmina: Strzałkowo

Powierzchnia: 207,67 ha

Przeznaczenie w MPZP: Zabudowa produkcyjna, składy, magazyny z zabudową usługową

Orientacyjna cena:  14 536 900,00 PLN

Lokalizacja: Bielawy/Skarboszewo

Właściciel: własność prywatna

Media: prąd, woda

Kształt działki: wielokąt

Kontakt: Grażyna Ochotna-Mencel / Kierownik Referatu Gospodarki Przestrzennej / +48 63 274 60 29 / plan@strzalkowo.pl

Link do pełnego ogłoszenia: http://zainwestuj.strzalkowo.pl/tabele/A.pdf

Dodatkowe oferty: http://zainwestuj.strzalkowo.pl/oferty-inwestycyjne/

 

 

WSPARCIE DLA INWESTORA

 

  1. Poziom lokalny

Poniżej znajduje się wykaz gmin wraz z danymi kontaktowymi do punktów obsługi inwestorów, gdzie można uzyskać szczegółowe informacje dot. terenów inwestycyjnych zlokalizowanych na terenie tych gmin:

 

Gmina Miejska Słupca (Referat Mienia Komunalnego, Rolnictwa i Zagospodarowania Przestrzennego / 63 277 27 27 wew. 102, 104/ um@miasto.slupca.pl / www.slupca.pl)

Gmina Zagórów (Sekretariat / 63 274 88 10 / umg@zagorow.pl / www.zaorow.pl)

Gmina Lądek (Stanowisko ds. gospodarki nieruchomościami – Krzysztof Rzemyszkiewicz / 63 276 35 12 w. 88 / nieruchomosci@gminaladek.pl / www.gminaladek.pl)

Gmina Orchowo (Sekretariat / 63 2684 090 / ug@orchowo.pl / www.orchowo.pl)

Gmina Ostrowite (Sekretariat / 63 2765160 / ugmostrowite@post.pl / www: www.ostrowite.pl)

Gmina Powidz (Sekretariat / 63 277 62 72 / ug@powidz.pl / www.powidz.pl)

Gmina Słupca (Sekretariat / 63 274 36 76 / sekretariat@gminaslupca.pl / www.gminaslupca.pl)

Gmina Strzałkowo (www.strzalkowo.pl)

  • Grażyna Ochotna-Mencel – Kierownik Referatu Gospodarki Przestrzennej / 63 274 60 29, 63 275 06 19 wewn. 29 / plan@strzalkowo.pl
  • Jakub Malinowski – Inspektor ds. promocji gminy, gospodarki nieruchomościami i działalności gospodarczej / 63 274 60 56, 63 275 06 19 wewn. 56 / ug@strzalkowo.pl

 

 

  1. Poziom regionalny

Wsparcie w postaci: zwolnienia z podatku CIT lub PIT na 10, 12 lub 15 lat w związku z planowaną inwestycją.

Podmiot odpowiedzialny: Wałbrzyska Specjalna Strefa Ekonomiczna Invest Park Skierowane dla: przedsiębiorców, którzy chcą utworzyć nowy zakład pracy, zwiększyć zdolność produkcyjną istniejącego zakładu, wprowadzić produkty dotąd nie wytwarzane przez zakład lub zasadniczo zmienić dotychczasowy proces produkcyjny istniejącego zakładu

Wysokość wsparcia: 

  1. Dla mikro i małych firm: 45% planowanych wydatków inwestycyjnych
  2. Dla średnich firm: 35% planowanych wydatków inwestycyjnych
  3. Dla dużych firm: 25% planowanych wydatków inwestycyjnych

Liczona od kosztów inwestycji albo 2-letnich kosztów nowo zatrudnionych pracowników.

Więcej informacji: https://invest-park.com.pl/

 

 

Regionalne instytucje wspierające inwestorów:

 

Wielkopolskie Centrum Obsług Inwestorów i Eksporterów

Forma wsparcia: dostęp do kompleksowych, wysokiej jakości i nieodpłatnych usług informacyjnych w zakresie niezbędnym do planowania, organizowania i realizacji eksportu i/lub inwestycji poza granicami Polski.

Strona internetowa: https://www.umww.pl/wielkopolskie-centrum-obslugi-inwestorow-i-eksporterow

 

Centrum Obsługi Inwestora Województwa Wielkopolskiego

Forma wsparcia: współpracuje z Polską Agencją Inwestycji i Handlu S.A. przy obsłudze projektów inwestycyjnych oraz prowadzi samodzielnie obsługę inwestorów w województwie wielkopolskim.

Strona internetowa: www.investinwielkopolska.pl

 

Izba Przemysłowo-Handlowa Południowej Wielkopolski

Forma wsparcia: Członkostwo w Izbie zapewnia dostęp do wiedzy i informacji biznesowej jak również możliwość nawiązania kontaktów z wieloma przedsiębiorcami.

Strona internetowa: www.iphpw.pl

 

Wielkopolska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości

Forma wsparcia: projekty dotacyjne oraz pożyczki dla przedsiębiorców

Strona internetowa: www.warp.org.pl

 

Izba Gospodarcza Wielkopolski Wschodniej

Forma wsparcia: podejmowanie działań zmierzających do rozwoju przedsiębiorczości w nowoczesnych formach organizacyjnych, gromadzi i rozpowszechnia informacje dotyczące nawiązywania kooperacji gospodarczej w kraju i za granicą, udziela podmiotom gospodarczym pomocy w rozwiązywaniu problemów ekonomicznych, organizacyjnych i prawnych. Strona internetowa: KIG – Konińska Izba Gospodarcza

 

Agencja Rozwoju Regionalnego w Koninie

Forma wsparcia: usługi informacyjne, doradcze i szkoleniowe, w tym dotacji unijnych, realizacja projektów a także współpraca z samorządami i instytucjami oraz organizacjami związanymi z rozwojem regionalnym i rozwojem przedsiębiorczości.

Strona internetowa: https://arrkonin.org.pl/ 

 

Powiatowy Urząd Pracy w Słupcy

Forma wsparcia: pomoc w poszukiwaniu kandydatów do pracy, wsparcie w tworzeniu miejsc pracy, pomoc w zatrudnieniu osób z niepełnosprawnościami i cudzoziemców

Strona internetowa: 

https://slupca.praca.gov.pl/

 

  1. Poziom krajowy

Wsparcie w postaci: granty na projekty edukacyjne, rozwój innowacji, cyfryzację

Podmiot odpowiedzialny: Różne podmioty odpowiedzialne za wdrażanie Funduszy Europejskich

Skierowane dla: wszystkich grup przedsiębiorców (w zależności od programu)

Wysokość wsparcia: od kilku tysięcy PLN do nawet kilkunastu mln PLN (w zależności od programu)

Więcej informacji: www.funduszeeuropejskie.gov.pl

 

Wsparcie w postaci: granty inwestycyjne

Podmiot odpowiedzialny: Granty rządowe, Program wspierania inwestycji o istotnym znaczeniu dla gospodarki polskiej na lata 2011-2023

Skierowane dla: przedsiębiorców realizujących inwestycje w sektorach priorytetowych:

 

  • sektor motoryzacyjny,
  • sektor elektroniczny oraz produkcji sprzętu AGD,
  • sektor lotniczy,
  • sektor biotechnologii,
  • sektor rolno-spożywczy,
  • sektor nowoczesnych usług,
  • działalność badawczo-rozwojowa (B+R)

 

Wysokość wsparcia: do 15 tys PLN na każde utworzone miejsce pracy lub do 20% jako procent kosztów inwestycji

Więcej informacji: www.paih.gov.pl/strefa_inwestora/program_wspierania_inwestycji_gospodarki_polskiej_na_lata_2011_-_2030

 

 

Wsparcie w postaci: granty na rozwój kompetencji, usługi doradcze, internacjonalizację, pożyczki inwestycyjne

Podmiot odpowiedzialny: Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości

Skierowane dla: wszystkich grup przedsiębiorców (w zależności od programu)

Wysokość wsparcia: od kilku tysięcy PLN do nawet kilkunastu mln PLN (w zależności od programu)

Więcej informacji: https://www.parp.gov.pl/component/grants/grantss

 

Wsparcie w postaci: granty na prace badawczo-rozwojowe, wdrożenie i pracę nad innowacjami

Podmiot odpowiedzialny: Narodowe Centrum Badań i Rozwoju

Skierowane dla: wszystkich grup przedsiębiorców (w zależności od programu)

Wysokość wsparcia: od kilkudziesięciu tysięcy PLN do nawet kilkunastu mln PLN (w zależności od programu)

Więcej informacji: https://archiwum.ncbr.gov.pl/aktualne-nabory-wnioskow-w-programach-ncbr/

 

Wsparcie w postaci: pożyczki i programy dłużne na rozwój inwestycji i wsparcie bieżącej działalności

Podmiot odpowiedzialny: Bank Gospodarstwa Krajowego

Skierowane dla: wszystkich grup przedsiębiorców (w zależności od programu)

Wysokość wsparcia: od kilkudziesięciu tysięcy PLN do nawet kilkunastu mln PLN (w zależności od programu i formy wsparcia)

Więcej informacji: www.bgk.pl

 

KONTAKT

 

Szanowni Państwo,

W celu uzyskania dodatkowych informacji związanych z prezentowanymi na stronie ofertami inwestycyjnymi zapraszamy do kontaktu telefonicznego / mailowego lub umówienia się na spotkanie bezpośrednie:

 

Wydział Spraw Społecznych

kierownik – Andrzej Grzeszczak

tel. 63 275 86 51

spoleczne@powiat-slupca.pl / andrzej.grzeszczak@powiat-slupca.pl

 

W sprawach dotyczących:

  1. Charakterystyki nieruchomości,
  2. Zagospodarowania przestrzennego,
  3. Infrastruktury technicznej

informacji udzieli:

 

Inspektor Wydziału Gospodarki Nieruchomościami – Krzysztof Woźniak

tel. 63 275 86 19

krzysztof.wozniak@powiat-slupca.pl