INFORMACJA W SPRAWIE SZCZEPIEŃ PRZECIWKO COVID-19 w POWIDZU

Szanowni Państwo,

Informuję, że w Powidzu  w  dniach 29-31 lipca 2021 r.  (czwartek – sobota) będzie dostępny Mobilny Punkt Szczepień.

Lokalizacja: Kompleks boisk sportowych „Orlik” w Powidzu, w godzinach od 10:00 do 18:00 (wejście od ul. Bilskiego lub promenady).

Szczepienie przeprowadzone zostanie jednodawkową szczepionką Johnson&Johnson, dla osób powyżej 18 roku życia.

Zaszczepić  się można  bez wcześniejszej rejestracji, wystarczy tylko dowód osobisty i wypełniona ankieta, która dostępna będzie w punkcie szczepień. Ankietę można wcześniej pobrać w Urzędzie Gminy Powidz, Bibliotece Publicznej w Powidzu i ze strony internetowej http://powidz.pl/

Osoby, które  będą miały problem z dotarciem do punktu,  mogą zgłosić  na gminną infolinię swoje zapotrzebowanie na wykonanie przewozu do punktu szczepień. Transport ten będzie bezpłatny.

Gminna Infolinia w sprawie szczepień: 63 2776 272 (wew.15 lub 20), 722 323 370.

Realizacja szczepień w Powidzu będzie możliwa dzięki współpracy z Wielkopolskim Urzędem Wojewódzkim w Poznaniu.

Zachęcam serdecznie do przekazania tej informacji swoim bliskim i znajomym. Możliwość zaszczepienia istnieje również dla osób spoza Gminy Powidz.

wójt Gminy Powidz

/-/  Jakub Gwit