Dożynki powiatowe dopiero za kilka miesięcy, ale przygotowania do nich trwają pełną parą.

Dziś (11.04.) na boisku w Młodojewie odbyło się jedno ze spotkań organizacyjnych, podczas którego omówione zostały kwestie związane z zabezpieczeniem terenu, usytuowaniem stoisk gastronomicznych i rekreacyjnych, lokalizacją sceny i wiele innych.

To właśnie w Młodojewie odbędą się tegoroczne dożynki powiatowe, których gospodarzem jest Gmina Słupca. Jak już wiadomo podczas finału powiatowego Święta Plonów wystąpi m.in. Beata Kozidrak z zespołem BAJM, co ze strony organizatorów wymaga sporego zaangażowania ze względu na spodziewaną liczbę osób, które pojawią się nie tylko na koncercie.

Wizja terenowa przeprowadzona dzisiaj w Młodojewie z udziałem przedstawicieli samorządu powiatu – starosty Jacka Bartkowiaka i gminy Słupca – wójt Grażyny Kazuś oraz partnerów z zakresu bezpieczeństwa imprez masowych, zabezpieczenia elektrycznego i zaopatrzenia gastronomiczno – rekreacyjnego, pozwoliła przygotować wstępne założenia pod organizację wydarzenia.