W Sali Herbowej Starostwa Powiatowego w Słupcy, 9 lutego 2018r., odbyło się posiedzenie Zarządu Stowarzyszenia Samorządowego A2 Wielkopolska, w skład którego wchodzą: Prezes Zarządu – Ryszard Nawrocki wójt gminy Stare Miasto, Skarbnik – Tadeusz Jankowski wójt gminy Krzymów, Sekretarz – Grażyna Kazuś wójt gminy Słupca, Członek Zarządu – Tomasz Kałużny burmistrz miasta i gminy Września, Członek Zarządu – Włodzimierz Hibner burmistrz Urzędu Miejskiego w Nowym Tomyślu, Członek Zarządu – Mariusz Roga starosta powiatu słupeckiego.

Na posiedzeniu poruszano liczne zagadnienie, m.in.: – przedstawiono informacje o udziale w Międzynarodowych Targach Nieruchomości i Inwestycji EXPO REAL; – dokonano podsumowania konferencji międzynarodowej „Wyzwania i problemy samorządów w procesie pozyskiwania inwestora”; – przedstawiono relację z udziału w III Forum Przemysłowym; – informacje nt. przystąpienia gminy Tuliszków do Stowarzyszenia; – przedstawiono informujące dot. możliwości stworzenia miejsc składowania tzw. „destruktu”; – informacje o Targach Terenów Inwestycyjnych INVESTATE POLAND 2018.