Świata zbawić nie możemy, ale pomóc w trudnej sytuacji tak.

Szpitalom często brakuje maseczek, środków czystości, rękawiczek czy gogli ochronnych. Są one niezbędne dla bezpieczeństwa służb medycznych, które stoją na pierwszej linii frontu. To bohaterowie naszych czasów. Zadbanie o ich bezpieczeństwo jest naszym absolutnym obowiązkiem! Brakuje też innego sprzętu, bez którego placówki służby zdrowia nie mogą funkcjonować.

Przedsiębiorstwo Motoryzacyjne POL-CAR z Poznania, dołącza do darczyńców przekazując do użytku Szpitalowi w Słupcy samochód dostawczy Fiat FIORINO.

Wiemy, że wobec ogromnych potrzeb, spowodowanych pandemią, taka pomoc jest dla szpitali ważna. Lekarze, pielęgniarki, ratownicy medyczni, pracownicy laboratoriów przyznają, że bez pomocy prywatnych przedsiębiorców i tysięcy indywidualnych darczyńców walka ze skutkami epidemii byłaby o wiele trudniejsza, a może nawet niemożliwa.

Podpis pod foto: Staroście Słupeckiemu Jackowi Bartkowiakowi, w obecności Dyrektora Szpitala w Słupcy dr Rafała Spachacza i Zastępcy Dyrektora ds. Lecznictwa SP ZOZ w Słupcy Jana Woźniaka, samochód przekazuje Sławomir Pilarczyk – Kierownik Działu Wynajmu Samochodów POL-CAR Poznań