Patryk Bielak, syn Sylwii i Bartosza Bielaków ze Słupcy, przyszedł na świat 1 stycznia 2018 r. o godz. 8.49 (3940g i 56 cm) – jest pierwszym dzieckiem urodzonym w słupeckim szpitalu w roku 2018 r.; jest też pierwszym dzieckiem swoich rodziców.
Tradycyjnie pierwsze narodzone w roku dziecko odwiedził starosta słupecki Mariusz Roga, który wraz z serdecznymi gratulacjami i najlepszymi życzeniami dla dziecka i rodziców, przekazał mamie chłopca bukiet kwiatów i powiatowe gadżety, a maleństwu pluszowego misia.

Państwo Bielak mieszkają w Słupcy; p. Sylwia pochodzi z Wrąbczyna Górskiego w gm. Zagórów; jest pracownikiem Powiatowego Inspektoratu Weterynaryjnego w Słupcy.

Z okazji narodzin Maleństwa, życzymy mu beztroskiego i zdrowego dzieciństwa, a Rodzicom odkrywania nowych uroków wspólnego życia