W dniu 9 marca 2018 roku, o godz. 10 00, w Starostwie Powiatowym w Słupcy (ul. Poznańska 20, Sala Herbowa) rozpocznie się Powiatowy Konkurs Wiedzy Konsumenckiej, stanowiący pierwszy etap XIV Wielkopolskiej Olimpiady Wiedzy Konsumenckiej im. Elżbiety Połczyńskiej.

Celem konkursu jest propagowanie prawa konsumenckiego wśród uczniów szkół ponadgimnazjalnych.

Honorowym patronem Powiatowego Konkursu Wiedzy Konsumenckiej jest Starosta Słupecki, natomiast honorowymi patronami XIV Wielkopolskiej Olimpiady Wiedzy Konsumenckiej są Prezes Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów oraz Marszałek Województwa Wielkopolskiego.

Szczegółowych informacji dotyczących konkursu udziela Magdalena Żychowicz– Powiatowy Rzecznik Konsumentów w Słupcy, tel. 632758646 lub 632758600; rzecznik.konsumentow@powiat-slupca.pl.