Od poniedziałku 1 czerwca 2020 r. Starostwo Powiatowe w Słupcy, przy zachowaniu wymogów sanitarnych, wznawia możliwość osobistego załatwiania spraw.

Na terenie urzędu Starostwa obowiązywać będą jednak ograniczenia dotyczące liczby osób. „Dopuszczalna liczba interesantów przebywających w tym samym czasie w jednym pomieszczeniu nie może być większa niż jedna osoba na jedno stanowisko obsługi (nie wliczając osób obsługujących interesantów)” – informuje MSWiA.

Ponadto do urzędu mają wstęp osoby, które posiadają maseczki ochronne. Przed wejściem do poszczególnych Wydziałów Starostwa znajdować się będzie płyn do dezynfekcji rąk.

Obostrzenia są łagodzone, ale zachowujmy ostrożność, zachowujmy zalecany dystans 2 metrów.