Starostwo Powiatowe w Słupcy, wykorzystując środki z subwencji oświatowej, zakupiło do celów dydaktycznych samochód osobowy marki KIA 1.4 Rio „L”, na potrzeby praktycznej nauki jazdy dla uczniów Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Zagórowie.

20 kwietnia, na wewnętrznym parkingu Starostwa Powiatowego w Słupcy, zaparkowała nowa KIA 1.4 Rio rocznik 2018, wyposażona jak typowy samochód przeznaczony do nauki jazdy. Koszt nowego auta – 58.490,00 zł. W rozliczeniu nowego auta zostało oddane dotychczas użytkowane.

Samochód odebrali z salonu wicedyrektor ZSP w Zagórowie Wioletta Woźna oraz kierownik gospodarczy szkoły Bogdan Karaszewski. Praktyczną naukę jazdy samochodem osobowym prowadzi Michał Ulatowski.

Instruktorowi oraz uczniom życzymy szerokiej i bezpiecznej drogi!