W piątek (21.12) starosta Mariusz Roga, wicestarosta Szymon Grzywiński wraz z burmistrzem Michałem Pyrzykiem udali się do słupeckiego szpitala, gdzie wspólnie ze św. Mikołajem, obdarowali prezentami najmłodszych pacjentów przebywających na oddziale dziecięcym i ginekologiczno-położniczym.

Każdego roku, z ogromną dawką pozytywnej energii, dobrych życzeń i uśmiechu, do chorych dzieci udają się włodarze miasta i powiatu słupeckiego. Tak było i tego roku. Starosta, wicestarosta, burmistrz wraz z oczekiwanym przez wszystkie dzieci św. Mikołajem, pojawili się na oddziale dziecięcym słupeckiego szpitala. Szczególnym gościom towarzyszyła także dyr. SP ZOZ Iwona Wiśniewska.

Po szpitalnych, zazwyczaj cichych, korytarzach rozbrzmiewał dźwięk dzwoneczków obwieszczających przybycie św. Mikołaja z gośćmi, którzy rozdawali prezenty dzieciom, słodycze rodzicom.

Wszystkie dzieci bardzo ucieszyły się z tak szczególnych odwiedzin, a podarowane prezenty przyniosły jeszcze większe uśmiechy na ich ślicznych twarzach. Wszystkim pacjentom szpitala, dużym i małym, życzymy zdrowia w Nowym Roku!