Na Stadionie Leśnym w Słupcy, 14 czerwca – w dniu otwarcia Mistrzostw Świata w piłce nożnej – Rosja 2018, rozpoczęły się Małe Mistrzostwa Świata w piłce nożnej – Słupca 2018.

Po raz drugi w historii powiatu słupeckiego Międzyszkolny Ośrodek Sportowy organizuje Małe Mistrzostwa Świata w piłce nożnej. Patronat honorowy na tym wydarzeniem objął starosta Mariusz Roga.

14 czerwca na Stadionie Leśnym w Słupcy o godz. 10.00 odbyła się ceremonia otwarcia Mistrzostw z udziałem wszystkich drużyn, kibiców, sędziów i organizatora – Międzyszkolnego Ośrodka Sportowego. Uroczystego otwarcia dokonał starosta Mariusz Roga.

Chwilą ciszy uczczono pamięć zmarłej dyr. SP w Strzałkowie – śp. Krystyny Kuropaczewskiej.

Pierwsze dwa mecze otwarcia rozegrały drużyny: Nigeria z Brazylią oraz Chorwacja z Francją.

Kibicujemy wszystkim młodym piłkarzom!