Starosta powiatu słupeckiego Jacek Bartkowiak i wójt gminy Powidz Jakub Gwit  wspólnie ze Związkiem Gmin Powidzkiego Parku Krajobrazowego zapraszają szkoły do wzięcia udziału w Konkursie Wiedzy o Samorządzie Terytorialnym Powiatu Słupeckiego i Związku Gmin Powidzkiego Parku Krajobrazowego.

Celem konkursu jest przybliżenie młodzieży wiedzy z zakresu funkcjonowania  i rozwoju samorządu terytorialnego oraz zainteresowanie jej ideą samorządności oraz społeczeństwa obywatelskiego. Konkurs przewidziany jest dla  uczniów szkół podstawowych i klas gimnazjalnych z gmin  z terenu Powiatu Słupeckiego  i z Gmin Związku Gmin Powidzkiego Parku Krajobrazowego (wiek uczestników nie został w Konkursie ograniczony). Zamierzeniem jest przeprowadzenie konkursu dwuetapowego,  a Szkoły, które zdecydują się na przeprowadzenie konkursu proszone są o zgłoszenia poprzez odesłanie formularza zgłoszeniowego (formularz zgłoszeniowy wraz z Regulaminem Konkursu przesyłany jest w załączeniu) do dnia 15.03.2019 r. na adres Urzędu Gminy w Powidzu (ul. 29 Grudnia 24, 62-430 Powidz) lub na adres e-mail: rada.gminy@powidz.pl.

Zachęcamy Państwa serdecznie do uczestnictwa w Konkursie. Wierzymy, że Konkurs przyniesie uczestnikom wiele niezapomnianych wrażeń i stanowić będzie wyjątkową okazję do poszerzenia i wzbogacenia  wiedzy w zakresie samorządu terytorialnego oraz poznania  zadań, które realizują samorządy, a które dotyczą każdego z nas.

Regulamin – 20190305101004638