Kobiecy Klub Piłkarski SŁUPCZANKA Słupca gościł u starosty Jacka Bartkowiaka i wicestarosty Czesława Dykszaka (15.12.2020)

Przedświąteczna wizyta była okazją do krótkiego posumowania dotychczasowej działalności klubu, który choć powstał kilka miesięcy temu, może pochwalić się już sportowymi sukcesami. Piłkarki wytrwale trenują, rozgrywają spotkania na boiskach otwartych i w halach. Mówią o sobie: Przede wszystkim jesteśmy przyjaciółkami i drużyną. Każda z nas bez wahania wskoczy za drugą w ogień i to jest piękne.

Działalność klubu wspiera Międzyszkolny Ośrodek Sportowy, który finansuje koszty transportu meczy wyjazdowych, obsługę sędziowską i zabezpieczenie medyczne. Młode piłkarki korzystają również nieodpłatnie z bazy sportowej boiska ORLIK.

Spotkanie u starosty było również okazją do przedstawienia przyszłorocznych planów i omówienia możliwości wsparcia finansowego KKP.