Lp. Nazwa Komisji Stałej Miejsce i data posiedzenia Tematyka posiedzenia
1. Komisja Oświaty i Spraw Społecznych Starostwo Powiatowe w Słupcy

23.09.2024

godz. 740

1. Zaopiniowanie projektu uchwały w sprawie przekazania Gminie Lądek zadania zarządzania przystankami komunikacyjnymi zlokalizowanymi w ciągu dróg powiatowych w granicach administracyjnych Gminy Lądek.
  2. Zaopiniowanie projektu uchwały zmieniającej uchwałę w sprawie uchwały budżetowej Powiatu Słupeckiego na rok 2024.
2. Komisja Budżetu i Rolnictwa Starostwo Powiatowe w Słupcy

24.09.2024

godz. 1330

2. Sprawozdanie roczne Państwowego Gospodarstwa Wodnego Wody Polskie z działań podejmowanych na terenie powiatu Słupeckiego.
  3. Informacja Wojewódzkiego Inspektora Ochrony Środowiska o wynikach kontroli obiektów o podstawowym znaczeniu dla województwa znajdujących się na terenie powiatu słupeckiego.
  4. Zaopiniowanie projektu uchwały zmieniającej uchwałę w sprawie uchwały budżetowej Powiatu Słupeckiego na rok 2024.
  5. Zaopiniowanie projektu uchwały zmieniającej uchwałę w sprawie uchwalenia Wieloletniej Prognozy Finansowej Powiatu Słupeckiego na lata 2024-2035.
3. Sesja Rady Powiatu Słupeckiego Starostwo Powiatowe w Słupcy

25.09.2024