Lp. Nazwa komisji stałej Miejsce i data posiedzenia Tematyka posiedzenia
1. Komisja Zdrowia i Spraw Społecznych

w Słupcy,

27.03.2023 r., godz. 1300

1. Informacja o stanie bezpieczeństwa sanitarnego na terenie powiatu słupeckiego
    w 2022 r.
  2. Zaopiniowanie projektu uchwały w sprawie zmiany Statutu Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Słupcy.
  3. Zaopiniowanie projektu uchwały w sprawie określenia wysokości środków finansowych Państwowego Funduszu Rehabilitacji osób niepełnosprawnych przeznaczonych na realizację szczegółowych zadań z zakresu rehabilitacji zawodowej i społecznej osób niepełnosprawnych w Powiecie Słupeckim w 2023 r.
  4. Zaopiniowanie projektu uchwały w sprawie przystąpienia do realizacji Programu „Asystent osobisty osoby niepełnosprawnej” – edycja 2023 r. finansowanego
    ze środków Funduszu Solidarnościowego.
  5. Zaopiniowanie projektu uchwały zmieniającej uchwałę w sprawie uchwały budżetowej Powiatu Słupeckiego na rok 2023 .
2. Komisja Rolnictwa, Ochrony Środowiska i Porządku Publicznego

28.03.2023 r. godz. 1300

1. Informacja o stanie bezpieczeństwa weterynaryjnego na terenie powiatu słupeckiego w 2022 r.
  2. Zaopiniowanie projektu uchwały zmieniającej uchwałę w sprawie uchwały budżetowej Powiatu Słupeckiego na rok 2023.
3.  Komisja Budżetu, Finansów, Rozwoju Gospodarczego i Promocji

29.03.2023 r.
godz. 1400

1. Informacja o pozyskanych funduszach unijnych i innych funduszach zewnętrznych, złożonych wnioskach i efektach wdrożonych projektów w 2022 r.
  2. Zaopiniowanie projektów uchwał:
    a) w sprawie określenia wysokości środków finansowych Państwowego Funduszu Rehabilitacji osób niepełnosprawnych przeznaczonych na realizację szczegółowych zadań z zakresu rehabilitacji zawodowej i społecznej osób niepełnosprawnych w Powiecie Słupeckim w 2023 r.
    b) w sprawie przyjęcia od Wojewody Wielkopolskiego zadań publicznych z zakresu administracji rządowej.
    c) w sprawie udzielenia w roku 2023 dotacji z budżetu Powiatu Słupeckiego na prace konserwatorskie, restauratorskie i roboty budowlane przy zabytkach wpisanych do rejestru zabytków.
    d) zmieniającej uchwałę w sprawie uchwały budżetowej Powiatu Słupeckiego na rok 2023.
    e) zmieniającej uchwałę w sprawie uchwalenia Wieloletniej Prognoz Finansowej Powiatu Słupeckiego na lata 2023-2035.
4.

Sesja Rady Powiatu Słupeckiego