Starosta Jacek Bartkowiak oraz wicestarosta Czesław Dykszak, 29 lipca, uroczyście pożegnali Mariana Parusa – długoletniego dyrektora Domu Pomocy Społecznej w Zagórowie, który przeszedł na zasłużoną emeryturę.

Marian Parus przepracował ponad 51  lat, z czego w strukturach powiatu słupeckiego prawie 35 lat, jako dyrektor placówki, która pierwotnie nazywała się: Państwowy Dom Pomocy Społecznej w Zagórowie.

Polityka senioralna jest bardzo ważna dla naszego samorządu. Starostowie dziękowali Marianowi Parusowi za lata wytężonej pracy w obszarze opieki społecznej.

Na zasłużonej emeryturze życzymy Panu Dyrektorowi zdrowia, realizacji planów i zamierzeń odkładanych przez lata „na później”, radości i uśmiechu każdego dnia.