28 kwietnia 2019 r. na Targowisku Miejskim w Słupcy odbędą się XIX Spotkania z Folklorem, podczas których tradycyjnie podziwiać będziemy zespoły folklorystyczne pieśni i tańca, tańczące słupeckie przedszkolaki, przyjadą rękodzielnicy – hafciarki, wikliniarze, rzeźbiarze, artyści malarze i inni ludowi twórcy.

Gwiazdą wieczoru będzie – Dawid Kwiatkowski.

Zapraszają – Starostwo Powiatowe w Słupcy,  Urząd Miasta w Słupcy oraz Stowarzyszenie „Unia Nadwarciańska”.

Dawid Kwiatkowski – 23-letni wokalista, autor tekstów, kompozytor. Największe odkrycie roku 2013. Najgłośniejszy debiut dekady i najbardziej pożądana młoda osoba polskiej sceny muzycznej.

Jeden z najbardziej oczekiwanych artystów koncertowych w Polsce. Głos młodego pokolenia, idol nastolatek. Dotychczas wydane 4 albumy: „9893”, „Pop&Roll, „Element Trzeci”, „Countdown”. W okresie premiery każdy z albumów Dawida znalazł się w Top 5 najlepiej sprzedających się płyt w Polsce wg OLiS.

Debiutancki album zajął II miejsce bestsellerów EMPIC.COM w 2013 r. Jako pierwszy w Polsce otrzymał złotą płytę przed premierą, a kolejną pobił swój własny rekord otrzymując platynową za krążek „Pop&Roll”. Fizycznie sprzedanych ponad 100 tys płyt. Wkrótce licznik zagranych koncertów przekroczy 500, a liczba sprzedanych biletów na trasach biletowanych przekroczyła ponad 60 tys.

Trasy koncertowe Dawida to perfekcyjnie przygotowane show. Każdy koncert grany jest na żywo z udziałem topowych polskich muzyków.

Dawid Kwiatkowski w 2014 r. wystąpił także w znanym programie „Taniec z Gwiazdami”. Obecnie artysta, już po raz drugi, zasiada w fotelu trenerskim telewizyjnego show „The Voice Kids”.

strona artysty TUTAJ