W słupeckim starostwie odbędzie się jutro (09.06.) spotkanie władz gminnych samorządów z terenu powiatu ws. planowanego przez powiat, przystąpienia do kolejnego naboru wniosków z Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg.

Spotkanie ma na celu zapoznanie się z potrzebami gmin w kontekście poprawy jakości infrastruktury drogowej na ich terenie oraz podjęcia wspólnych decyzji odnośnie priorytetów w realizacji zadań drogowych. Do udziału w spotkaniu zaproszeni zostali również przewodniczący: Rady Powiatu Słupeckiego – Piotr Gałan, Komisji Budżetu – Andrzej Kasprzyk oraz Klubu Radnych PSL – Mariusz Król.

Z inicjatywą współdziałania z lokalnymi samorządami przy pozyskiwaniu środków na drogi wyszli starostowie Jacek Bartkowiak i Czesław Dykszak.