9 czerwca 2018 r. odbyła się wyjątkowa uroczystość – 60-lecie Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. Braci Kostaneckich w Zagórowie. Uroczystość ta była doskonałą okazją do wręczenia honorowej odznaki Zasłużony dla Powiatu Słupeckiego, którą otrzymał były dyrektor szkoły Marek Kujawa. Ceremonii dekoracji odznaczeniem dokonał starosta Mariusz Roga oraz przewodniczący Rady Powiatu Słupeckiego Bogdan Jastrząb.

Jubileusz szkoły to także Zjazd Absolwentów i uroczysty apel z przypomnieniem historii szkoły oraz wręczeniem okolicznościowych medali.

Zespół szkół Ponadgimnazjalnych w Zagórowie jest nowoczesną placówką, która cieszy się dużym zainteresowaniem uczniów nie tylko z terenu naszego powiatu.

Przy okazji jubileuszu podziękowano tym, którzy na co dzień wspierają szkołę oraz nagrodzono nauczycieli.

Nagrodę Starosty odebrała między innymi wicedyrektor szkoły Wioletta Woźna.

Fotorelacja dzięki uprzejmości portalu Twoja Słupca.pl