Zapraszamy do udziału w X Powiatowym Przeglądzie Szkolnych Zespołów Tanecznych. Kolorowe stroje, dynamiczna muzyka, fantastyczna atmosfera i oczywiście młodzi, żywiołowi tancerze.  To wszystko będzie można podziwiać już po raz dziesiąty. Scena Miejskiego Domu Kultury w Słupcy ponownie stanie się centrum tańca w powiecie słupeckim.

Już teraz gorąco zapraszamy do kibicowania młodym tancerzom podczas X Powiatowego Przeglądu Szkolnych Zespołów Tanecznych, który odbędzie się 28 kwietnia w Miejskim Domu Kultury w Słupcy. Ogromny sukces poprzednich edycji przeglądu skłonił organizatorów do kontynuowania tego wyjątkowego projektu.

Organizatorami turnieju są: Szkoła Podstawowa nr. 1 im. KEN w Słupcy oraz Miejski Dom Kultury w Słupcy.

szczegóły TUTAJ