Przewodniczący Rady Powiatu zwołuje

Porządek  obrad:

1. Otwarcie obrad.
  2. Stwierdzenie quorum.
  3. Przedstawienie porządku obrad.
  4. Przyjęcie protokołu Nr XVI/2019 z sesji Rady Powiatu Słupeckiego z dnia 28 listopada 2019 r.
  5. Sprawozdanie z działalności Zarządu Powiatu w okresie międzysesyjnym.
  6. Podjęcie uchwały zmieniającej uchwałę w sprawie uchwały budżetowej Powiatu Słupeckiego na rok 2019.
  7. Podjęcie uchwały zmieniającej uchwałę w sprawie uchwalenia Wieloletniej Prognozy Finansowej Powiatu Słupeckiego na lata 2019-2035.
  8. Podjęcie uchwały w sprawie uchwalenia Wieloletniej Prognozy Finansowej Powiatu Słupeckiego na lata 2020-2035
  9. Podjęcie uchwały w sprawie uchwały budżetowej Powiatu Słupeckiego na rok 2020.
  10. Podjęcie uchwały zmieniającej uchwałę Nr XIV/67/03 Rady Powiatu Słupeckiego z dnia 29 grudnia 2003 r. w sprawie ustalenia wysokości stawek opłaty za zajęcie 1 m2pasa drogowego dróg powiatowych, dla których zarządcą jest Zarząd Powiatu, na cele niezwiązane z budową, przebudową, remontem, utrzymaniem i ochroną dróg.
  11. Podjęcie uchwały w sprawie określenia rozkładu godzin pracy aptek ogólnodostępnych na terenie Powiatu Słupeckiego.
  12. Podjęcie uchwały w sprawie ustalenia wykazu wydatków, które nie wygasają z upływem roku budżetowego 2019.
  13. Podjęcie uchwały w sprawie przyjęcia regulaminu określającego zasady przyznawania i wysokości dodatków do wynagrodzenia zasadniczego oraz nagród i innych świadczeń dla nauczycieli zatrudnionych w szkołach i placówkach oświatowych, dla których organem prowadzącym jest Powiat Słupecki.
  14. Podjęcie uchwały w sprawie powołania Komisji Statutowej.
  15. Podjęcie uchwały w sprawie planów pracy Rady Powiatu i komisji stałych na 2020 r.
  16. Podjęcie uchwały w sprawie planu pracy Komisji Rewizyjnej Rady Powiatu Słupeckiego na 2020 r.
  17. Wolne głosy i wnioski.
  18. Zakończenie obrad.