Przewodniczący Rady Powiatu zwołuje

XI sesję Rady Powiatu Słupeckiego

sesja odbędzie się 27 czerwca 2019 r. (czwartek) o godzinie 1430 w Sali Herbowej Starostwa Powiatowego w Słupcy, ul. Poznańska 20.

Porządek  obrad:

1. Otwarcie obrad.
  2. Stwierdzenie quorum.
  3. Przedstawienie porządku obrad.
  4. Przyjęcie protokołu Nr X/2019 z sesji Rady Powiatu Słupeckiego z dnia 30 maja 2019 r.
  5. Sprawozdanie z działalności Zarządu Powiatu w okresie międzysesyjnym.
  6. Debata nad raportem o stanie powiatu.
  7. Rozpatrzenie sprawozdania finansowego i ocena sprawozdania z wykonania budżetu Powiatu Słupeckiego za 2018 rok.
  8. Sprawa absolutorium dla Zarządu Powiatu za 2018 rok.
  9. Podjęcie uchwały w sprawie zaopiniowania raportu o sytuacji ekonomiczno-finansowej Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Słupcy.
  10. Podjęcie uchwały w sprawie zatwierdzenia sprawozdania finansowego Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Słupcy za rok 2018.
  11. Podjęcie uchwały w sprawie zmiany uchwały budżetowej powiatu słupeckiego na rok 2019.
  12. Sprawozdanie z działalności Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Słupcy za 2018 rok.
  13. Podjęcie uchwały zmieniającej uchwałę w sprawie określenia wysokości środków finansowych Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych przeznaczonych na realizację szczegółowych zadań z zakresu rehabilitacji zawodowej i społecznej osób niepełnosprawnych w Powiecie Słupeckim w 2019 roku.
  14. Podjęcie uchwały w sprawie dofinansowania opracowania pt.: „Bilans wód podziemnych w obrębie struktur wodonośnych wraz z oceną ich udokumentowania, wykorzystania oraz określenia rezerw zasobowych powiatu słupeckiego, województwo wielkopolskie” realizowanego przez Województwo Wielkopolskie.
  15. Podjęcie uchwały w sprawie uchwalenia Statutu Powiatu Słupeckiego.
  16. Wolne głosy i wnioski.
  17. Zakończenie obrad.

link do transmisji TUTAJ