Przewodniczący Rady Powiatu zwołuje

Porządek  obrad:

1. Otwarcie obrad.
  2. Stwierdzenie quorum.
  3. Przedstawienie porządku obrad.
  4. Przyjęcie protokołu Nr XIII/2019 z sesji Rady Powiatu Słupeckiego z dnia 26 września 2019 r.
  5. Sprawozdanie z działalności Zarządu Powiatu w okresie międzysesyjnym.
  6. Sprawozdanie z działalności Domu dla Dzieci i Młodzieży „Szansa” w Kosewie za 2018 rok i I półrocze 2019 roku.
  7. Sprawozdanie z realizacji Powiatowego Programu Rozwoju Pieczy Zastępczej w Powiecie Słupeckim na lata 2018-2020.
  8. Informacja o stanie realizacji zadań oświatowych w roku szkolnym 2018/2019.
  9. Informacja o wynikach analizy oświadczeń majątkowych złożonych przez osoby zobowiązane przepisami ustawy o samorządzie powiatowym.
  10. Podjęcie uchwały w sprawie podziału środków finansowych na dofinansowanie doskonalenia zawodowego nauczycieli w roku 2020.
  11. Podjęcie uchwały zmieniającej uchwałę w sprawie zatwierdzenia do realizacji w okresie od dnia 1 stycznia 2019 r. do dnia 31 grudnia 2020 r. projektu współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020.
  12. Podjęcie uchwały w sprawie nieruchomości położonej w mieście Słupcy, objętej prawem użytkowania ustanowionym na rzecz Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Słupcy.
  1. Podjęcie uchwały w sprawie zatwierdzenia programu naprawczego dla Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Słupcy.
  2. Podjęcie uchwały zmieniającej uchwałę w sprawie uchwały budżetowej Powiatu Słupeckiego na rok 2019.
  3. Podjęcie uchwały zmieniającej uchwałę w sprawie uchwalenia Wieloletnie Prognozy Finansowej Powiatu Słupeckiego na lata 2019-2035.
  4. Podjęcie uchwały w sprawie przyjęcia stanowiska dotyczącego równych szans dla jednostek samorządu terytorialnego przy podziale środków unijnych na lata 2021-2027.
  5. Podjęcie uchwały w sprawie zmiany składu osobowego Komisji Rewizyjnej Rady Powiatu Słupeckiego.
  6. Wolne głosy i wnioski.
  7. Zakończenie obrad.