Strona główna / Aktualności / Oświata / Aleksandra Kaźmierczak uczennica Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Strzałkowie odebrała stypendium Prezesa Rady Ministrów

Aleksandra Kaźmierczak uczennica Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Strzałkowie, 16 października 2017r., odebrała stypendium Prezesa Rady Ministrów z rąk Premier Beaty Szydło. Uczennica klasy III technikum architektury krajobrazu była jedną z pięcioosobowej delegacji województwa wielkopolskiego, która swoje dyplomy odebrała w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów w Warszawie, podczas uroczystości z okazji Dnia Edukacji Narodowej.

Stypendia Prezesa Rady Ministrów przyznano także innym czterem uczniom ze szkół, dla których powiat słupecki jest organem prowadzącym.

Agnieszka Wolek uczennica kl. II LO Słupca

Daria Wstawska uczennica kl. II LO przy ZSP w Zagórowie

Jakub Zehner uczeń klasy II technikum ZSP w Zagórowie

Daniel Ligocki uczeń klasy III technikum ZSE w Słupcy

Okolicznościowa uroczystość w Starostwie Powiatowym w Słupcy z udziałem wszystkich nagrodzonych odbędzie się w niedługim czasie. O terminie uroczystości poinformujemy.

Uczniom, nauczycielom i rodzicom serdecznie gratulujemy!