Wrzesien 2017

23/9/2017
Rajd rowerowy - Rowerem po wielkopolskiej krainie

Strona główna / Aktualności / Zdrowie / Jedno z pomieszczeń SP ZOZ na czas rozbudowy szpitala do dyspozycji Komputronik Biznes

Zarząd Powiatu Słupeckiego podjął uchwałę w sprawie oddania w użyczenie pomieszczeń o powierzchni 184,87 m², znajdującej się w budynku E na terenie SP ZOZ, na rzecz konsorcjum firmy Komputronik Biznes Sp. z o.o. z przeznaczeniem na zaplecze techniczne rozbudowy szpitala.

W zamian, nieodpłatnie, wykonane zostaną prace adaptacyjnych w tymże obiekcie, w tym m.in.: naprawa podłóg, ułożenie wykładziny podłogowej, zamocowanie brakującej stolarki drzwiowej, naprawa schodów wejściowych do budynku, malowanie ścian wewnętrznych, wykonanie węzła sanitarnego oraz rozbudowa instalacji elektrycznej wewnątrz budynku.

Wymienione prace będą wykonane w uzgodnieniu z SP ZOZ w Słupcy po zakończeniu umowy użyczenia pomieszczeń przez firmę Komputronik Biznes Sp. z o.o.

Oddanie w użyczenie nastąpi na czas realizacji rozbudowy szpitala. Pozwoli to na uniknięcie przywozu dodatkowych kontenerów socjalnych, a zarazem wyremontowanie nieodpłatnie istniejącego budynku szpitala.