•  
Powiat Słupecki - Ziemia Warta Odkrycia                                     Znajdź nas na facebooku
Sierpien 2017
PNWTSRCZPTSOND
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
31
   
   
30/8/2017
30 sierpnia bezpłatne badania cytologiczne dla Pań z terenu Powiatu Słupeckiego
3/9/2017
3 września Dożynki Powiatowe w Słupcy - zapraszamy serdecznie


» Charakterystyka

» Historia

» Władze Powiatu

» Gminy i Miasta

» Edukacja

» Kultura

» Zdrowie

» Sport

» Turystyka i Rekreacja

» Baza noclegowa i gastronomiczna

» Imprezy

» Galeria

» Filmy

» Strategia Powiatu Słupeckiego

» Organizacje Pozarządowe

» Przedsiębiorczość
» Struktura Organizacyjna

» Jednostki Organizacyjne

» Dotacje Powiatu

» Zamówienia Publiczne

» Zasłużony dla Powiatu Słupeckiego

» Mapa dojazdu

» Kontakt
































Strona główna / Aktualności / Sport / Zakończył się XXII Ogólnopolski Otwarty Turnieju Plażowej Piłki Siatkowej w Przybrodzinie

         Zakończył się XXII Ogólnopolski Otwarty Turnieju Plażowej Piłki Siatkowej w Przybrodzinie


 

Komunikat  Końcowy

z XXII Ogólnopolskiego Otwartego Turnieju Plażowej Piłki Siatkowej 

w  Przybrodzinie

pod patronatem Przewodniczącego Rady Powiatu Słupeckiego

Bogdana Jastrzębia

 

Termin turnieju: 29 – 30 lipca 2017 r.

Miejsce: Plaża w Przybrodzinie, Gmina Powidz, Powiat Słupecki, Województwo Wielkopolskie

Uczestnicy:

a/ 29 lipca 2017 r. – w turnieju kobiet uczestniczyło 32 pary (64 zawodniczki), rozegrano 48 meczów

b/ 29 lipca 2017 r. – w turnieju par mieszanych uczestniczyło 49 par (98 zawodniczek i zawodników), rozegrano 68 meczów

c/ 30 lipca 2017 r. – w turnieju męskim uczestniczyły 56 pary (112 zawodników), rozegrano 80 meczów

Razem w turnieju wzięło udział 137 par (274 uczestników) z następujących miejscowości: Słupca, Łódź, Kazimierz Biskupi, Leszno, Bydgoszcz, Głodno, Pacanowo, Gostyń, Turek, Gniezno, Targowa Górka, Sieradz, Pobiedzisko, Czempiń, Czarnków, Giewartów, Krotoszyn,  Wrocław, Ostrowite, Jarocin, Skulsk, Toruń, Poznań, Konin, Strzałkowo, Lądek, Września, Kalisz, Miłosław, Przybrodzin, Wilczyn, Witkowo, Powidz, Janków Przygodzki, Środa Wlkp.,

Ogółem rozegrano 196 meczów.

Nagrody i wyróżnienia: wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe koszulki a 4 najlepsze pary kobiece, mieszane i męskie, cenne nagrody rzeczowe i medale. Sponsorzy ufundowali nagrody dodatkowe według własnego uznania.

Organizatorzy: Rada Powiatu i Starostwo Powiatowe w Słupcy, Gmina Powidz, Międzyszkolny Ośrodek Sportowy w Słupcy, Powidzki Ośrodek Sportu i Rekreacji Sp. z o.o., 33. Baza Lotnictwa Transportowego w Powidzu        

Patronat medialny: Gazeta  Słupecka, TV Wielkopolska, TwojaSłupca.pl, Głos Słupcy

System  rozgrywania  turnieju: mecze eliminacyjne w grupach, następnie system pucharowy. Spotkania rozgrywano na 4 boiskach.

33. Baza Lotnictwa Transportowego w Powidzu, Konspol Bis w Słupcy, Kroteccy ze Strzałkowa, podczas turnieju siatkarskiej w Przybrodzinie, otrzymali medale

„Za zasługi w rozwoju sportu szkolnego”

 

Wyniki końcowe

Kobiety:

1 miejsce - Weronika Antczak/Klaudia Prządka (Słupca/Środa Wlkp.)

2 miejsce - Aleksandra Elko/Joanna Szczepankiewicz (Poznań)

3 miejsce -  Anna Urych-Turka/Sylwia Kwaśnik (Poznań)

4 miejsce -  Weronika Nadgrodkiewicz/Paulina Kosmalska (Słupca/Ostrowite)

 

Nagrody  dodatkowe:

Puchar Dyrektora Międzyszkolnego Ośrodka Sportowego w Słupcy dla najmłodszej zawodniczki - Julia Sanecka (Kalisz)

Nagroda 33. Bazy Lotnictwa Transportowego w Powidzu - bilety na spotkanie z Marcinem Gortatem - Weronika Antczak/Klaudia Prządka (Słupca/Środa Wlkp.)

miejsca 5-8

                        Patrycja Telega/Sylwia Walczak                   (Janków Przygocki)

                        Jagoda Radzewicz/Joanna Przybylska          (Poznań)

                        Sandra Banach/Katarzyna Kiestrzyńska       (Janków Przygocki, Witkowo)

                        Gabriela Puławska/Katarzyna Wyrozumialska  (Września/Poznań)

                       

            miejsca 9-12

                        Joanna Bukowiecka/Zuzanna Kaczmarek     (Września)

                        Paulina Rogalska/Klaudia Czaplińska           (Słupca/Powidz)

                        Paulina Pachurka/Sandra Pierzchała              (Poznań)

                        Anna Baranowska/Ilona Adamowicz           (Poznań

 

            miejsca 13-22

                        Wiktoria Jagodzińska/Weronika Bukowiecka   (Września)

                        Kamila Piątek/Jankowska                              (Poznań)

                        Eliza Moczyńska/Małgorzata Okupniarek     (Konin)

                        Magdalena Gaca/Magdalena Lewandowska (Bydgoszcz)

                        Magdalena Wąs/Anna Gudowicz                 (Poznań)

                        Magda Góral/Karolina Rakowska                 (Września)

                        Agnieszka Gonerska/Sandra Sobór               (Łódź)

                        Anna Bednarek/Agnieszka Becela                (Jarocin)

                        Justyna Frasz-Ignaczak/Anna Ciepła            (Konin/Kazimierz Biskupi)

                        Magda Pater/Katarzyna Kozłowska              (Toruń)

 

            miejsca 23-32

                        Martyna Piasecka/Dominika Kryszak           (Słupca)

                        Marta Muszyńska/Martyna Wesołowska      (Wilczyn)

                        Brygida Dydymska/Katarzyna Szymanek    (UKS Środa Wielkopolska)

                        Julia Sanecka/Magdalena Łysiak                   (Kalisz)

                        Oliwia Mielcarek/Julia Mielcarek                  (Kalisz)

                        Agnieszka Lipiecka/Jagoda Kaczmarek        (Środa Wielkopolska)

                        Natalia Kaniewska/Julia Tadeusz                  (Września)

                        Weronika Szymczykowska/Wiktoria Ślugaj (Słupca)

                        Wiktoria Walczak/Milena Jarożek                 (Leszno)

                        Weronika Szrama/Paulina Dębicka               (Słupca)

 

Pary  Mieszane:

 

1 miejsce - Sandra Sobór/Michał Muszyński (Pacanowo)             

2 miejsce - Paulina Pachurka/Aleksander Poznański  (Jarocin)                                  

3  miejsce - Wiktoria Wardak/Jędrzej Gruszczyński (Września)                           

4  miejsce - Justyna Kozłowska/Damian Marcjan (Turek/Słupca)

                                   

Nagrody  dodatkowe:

Nagroda 33 Bazy Lotnictwa Transportowego w Powidzu - Sandra Sobór/Michał Muszyński  (Pacanowo)

miejsca 5-8

                        Anette Ngamayajama/Tomasz Jaroszczak     (Poznań)

                        Agnieszka Becela /Grzegorz Gałuszka          (Jarocin)

                        Anna Bednarek/Albert Adamski                   (Jarocin)

                        Sandra Banach/Łukasz Mischke                   (Gostyń/Janków Przygocki)

 

miejsca 9-16

            Gabriela Puławska/Michał Pieronkiewicz     (Września)

            Joanna Bukowiecka/Marek Pachocki            (Września)

            Kamila Piątek/Mateusz Skrzypiński              (Poznań)

            Zuzanna Kaczmarek/Mikołaj Kurek              (Września)

            Katarzyna Wyrozumialska/Tomasz Robak    (Września/ Wilczyn)

            Maja Łysiak/Mateusz Waszak                       (Kalisz)

            Weronika Bukowiecka/Kacper Leracz          (Września)

            Magda Góral/Fryderyk Żak                          (Września)

 

miejsce 17

            Weronika Antczak/Patryk Kramarz              (Słupca)

 

miejsca 18-33

                        Olga Nowakowska/Nikolas Przybylski         (Kalisz)

                        Aleksandra Kaczmarek/Antoni Juszczak      (Gniezno)

                        Wiktoria Walczyk/Rafał Selmoser                (Leszno)

                        Joanna Przybylska/Wojciech Pernak             (Poznań)

                        Aleksandra Narożna/Łukasz Narożny           (Miłosław)

                        Jagoda Radzewicz/Marek Zieliński               (Poznań)

                        Sylwia Walczak/Rafał Miszka                       (Gostyń, Janków Przygocki)

                        Anna Gudowicz/Marek Świąder                   (Poznań)

                        Magdalena Wąs/Kirył Rumiancew                (Poznań)

                        Magda Łysiak/Szymon Dziekański               (Kalisz)

                        Julia Tadeusz/Adam Wlazik                          (Września)

                        Paulina Kosmalska/Bartłomiej Śliwiński       (Słupca/Przybrodzin)

                        Wiktoria Jagodzińska/Wiktor Pluciński        (Września)

                        Katarzyna Kiestrzyńska/Paweł Michalski     (Witkowo/Wilczyn)

                        Patrycja Telega/Kamil Szyszka                     (Janków Przygocki)

                        Zofia Jankowska/Michał Skiba                     (Poznań)

 

            miejsca 34-49

                        Sandra Pierzchała/Tomasz Kuźma                (Poznań)

                        Andżelika Antczak/Patryk Michałek            (Konin)

                        Karolina Rakowska/Patryk Ligocki              (Września)

                        Zofia Waseńczuk/Roman Waseńczuk           (Przybrodzin)

                        Karolina Widera/Krzysztof Kot                    (Środa Wlkp) 

                        Monika Marcinkowska/Kamil Oleszkin        (Kalisz)

                        Klaudia Czaplińska/Mateusz Wieczorek       (Powidz)

                        Milena Jarożek/Tomasz Przybylski                (Leszno)

                        Paulina Rogalska/Damian Nowak                 (Słupca/Wilczyn)

                        Paulina Dębicka/Arkadiusz Dębicka             (Strzałkowo)

                        Malwina Gron/Piotr Wiśniewski                   (Wilczyn)

                        Justyna Frasz-Ignaczak/Jacek Małolepszy    (Konin)

                        Weronika Szrama/Dawid Białecki                (Słupca)

                        Anna Ciepła/Damian Cebulski                      (Kazimierz Biskupi, Głodno)

                        Eliza Moczyńska/Paweł Moczyński              (Konin)

                        Oliwia Czechowicz/Jakub Cyngiel                (Poznań)

                       

                                               Mężczyźni:

 

1 miejsce - Łukasz Cieloszyk/Przemysław Lisiecki (Września)                     

2 miejsce - Igor Ciemachowski/Maciej Cichowicz (Czarnków)                   

3 miejsce - Marcin Ozdowski/Patryk Raszewski (Kalisz)

4 miejsce - Michał Janiszewski/Mateusz  Wieczorek (Słupca)

 

Nagrody  dodatkowe:

Nagrody Przewodniczącego Rady Powiatu Słupeckiego  Bogdana Jastrzębia dla najlepszej pary turnieju – Łukasz Cieloszyk/Przemysław Lisiecki (Września)

 

Puchary Sołtysa Powidza  Ignacego Maroszka dla Najlepszej pary z Gminy Powidz - Mikołaj Lange/Michał Kaźmierski (Powidz)

 

Kolacja dla najlepszej pary turnieju od Restauracji „Nad Jeziorem” w Przybrodzinie Łukasz Cieloszyk/Przemysław Lisiecki (Września)

 

Puchar Dyrektora Międzyszkolnego Ośrodka Sportowego w Słupcy Dariusza Mielcarka dla najmłodszego zawodnika turnieju Stanisław Waseńczuk (Przybrodzin)

 

Puchar Prezesa Międzyszkolnego Klubu Sportowego w Słupcy dla Super Seniora Turnieju Roman Waseńczuk (Przybrodzin)

 

Piłki Wytwórni Wód Mineralnych KAMENA w Polanowie dla Najmłodszej pary turnieju Maciej Biesek/Enis Sakirov (Witkowo/Słupca)

 

Puchar „Gazety Słupeckiej” dla Najlepszej Pary z Powiatu Słupeckiego Michał Janiszewski/Mateusz Wieczorek (Słupca)

 

miejsca 5-8

Michał Torzewski/Mikołaj Kurek                  (Września)

Karol Czeremcha/Łukasz Marczak                (Poznań)

Jarosław Kaczmarek/Radosław Kaczmarek  (Miłosław)

Karol Szlecht/Krzysztof Stańczyk                (Września)

 

miejsca 9-16

Mateusz Radłowski/Albert Adamski             (Jarocin)

Wojciech Pernak/Dawid Giętkowski            (Skulsk)

Adam Wlazik/Norbert Jasiecki                      (Września)

Piotr Brzóstowicz/Damian Korus                  (Wrocław)

Mariusz Nowak/Marek Świąder                    (Poznań)

Dominik Chromiński/Michał Pieronkiewicz  (Września)

Damian Nowak/Damian Marcjan                  (Wilczyn/Słupca)

Łukasz Obarski/Marcin Kozłowski               (Września)

 

            miejsca 17-20

Dawid Stępniak/Paweł Kozielski                  (Sieradz)

Fryderyk Żak/Patryk Ligocki                        (Września)

Krzysztof Kluczyński/Łukasz Kuczmaszewski  (Słupca)

Łukasz Narożny/Arkadiusz Jędraszak          (Miłosław)


miejsca 21-38

                        Patryk Michalski/Adrian Szady                    (Września)

                        Damian Cebulski/Przemysław Mazur            (Konin)

                        Sebastian Ciemior/Patryk Grodzki                (Strzałkowo)

                        Paweł Moczyński/Jacek Małolepszy             (Konin)

                        Marcin Silski/Jacek Sadłocha            (Lądek)

                        Tomasz Rzepka/Bartosz Rzepka                   (Września)

                        Dawid Białecki/Patryk Kramarz                   (Słupca)

                        Michał Szymański/Kamil Musiał                   (Sieradz)

                        Dominik Zieliński/Mateusz Wołowicz          (Bydgoszcz/Toruń)

                        Krzysztof Gałuszka/Grzegorz Gałuszka       (Jarocin)

                        Michał Muszyński/Tomasz Robak                 (Pacanowo)

                        Tomasz Przybylski/Rafał Selmoser               (Leszno)

                        Wojciech Łuczak/Jakub Maliński                  (Środa Wlkp.)

                        Michał Ślipek/Marcin Bogusławski               (Sieradz)

                        Paweł Michalski/Damian Mierzejewski         (Giewartów)

                        Mikołaj Lange/Michał Kaźmierski                (Powidz)

                        Bartłomiej Kuźnik/Bartosz Świeszczakowski  (Sieradz)

                        Arkadiusz Dębicki/Łukasz Boczar                (Strzałkowo)

 

miejsca 39-56

            Patrycjusz Michor/Jakub Laida         (Jarocin)

            Adam Andrzejewski/Dariusz Budasz  (Targowa Górka)

            Kacper Wężyk/Michał Skowroński   (Czempiń)

            Michał Łuczyński/Paweł Jagoda       (Witkowo)

            Jan Lisiecki/Michał Skiba                  (Witkowo)

            Jacek Mańko/Łukasz Biel                  (Poznań)

            Maciej Biesek/Enis Sakoriv               (Witkowo/Słupca)

            Piotr Wiśniewski/Dawid Nowopolski  (Wilczyn)

            Kacper Konieczny/Ariel Konieczny  (Gniezno)

            Dawid Swora/Jakub Sobkowiak       (Krotoszyn)

            Wojciech Bieganowski/Mateusz Kardasz     (Pobiedzisko)

            Marek Pachocki/Aleksander Reliński  (Września)

            Stanisław Waseńczuk/Roman Waseńczuk  (Przybrodzin)

            Bartłomiej Śliwiński/Bartosz Grześkowiak  (Powidz/Przybrodzin)

            Marek Paszkiewicz/Paweł Ratajczak   (Poznań)

            Maciej Kuciński/Michał Zobel           (Gniezno)

            Mateusz Wiśniewski/Jakub Kowalczykiewicz  (Września)

            Wiktor Pluciński/Kacper Leracz        (Września)

Sędziowie: mecze prowadzili sędziowie z uprawnieniami Polskiego Związku Piłki Siatkowej do sędziowania oficjalnych zawodów plażowej piłki  siatkowej, wyznaczeni przez Wielkopolski Związek Piłki Siatkowej w Poznaniu.


Sponsorzy turnieju i fundatorzy nagród:

 

·         Starostwo Powiatowe w Słupcy

·         Urząd Gminy w Powidzu

·         Przewodniczący Rady Powiatu Słupeckiego Bogdan Jastrząb

·         Wicestarosta Powiatu Słupeckiego Szymon Grzywiński

·         Spółdzielnia Mleczarska Udziałowców w Strzałkowie

·         Międzyszkolny Ośrodek Sportowy w Słupcy

·         Powidzki Ośrodek Sportu i Rekreacji Sp. z o.o.

·         Międzyszkolny Klub Sportowy w Słupcy

·         33. Baza Lotnictwa Transportowego w Powidzu

·         Konspol Bis w Słupcy

·         Hotel i Restauracja „Nad Jeziorem” w Przybrodzinie Ryszard Piecyk

·         Browar FORTUNA w  Miłosławiu

·         Firma „Kroteccy” Artykuły do Produkcji Meblarskiej w Strzałkowie

·         Catering „Anna” w Ostrowitem

·         Wytwórnia Wód Mineralnych „Kamena” w Polanowie

·         Agencja Ochrony „ODYS” w Słupcy

·         Spółdzielnia Inwalidów „Przyjaźń” w Słupcy

·         Szkoła Podstawowa i UKS Czarni w Ostrowitem

·         Firma „PRZEMPOL” w Ostrowitem

·         Biały Domek-Nasza Chata w Przybrodzinie

·         Zakład Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Kleczewie

·         Andrzej Bandosz Września

·         Robert Nadgrodkiewicz Słupca

 

WSZYSTKIM   SPONSOROM  

ORGANIZATORZY   TURNIEJU  SKŁADAJĄ   WYRAZY   WDZIĘCZNOŚCI

I   ZAPRASZAJĄ

DO  WSPÓŁPRACY   PRZY   ORGANIZACJI

XXIII   OGÓLNOPOLSKIEGO  OTWARTEGO  TURNIEJU

PLAŻOWEJ   PIŁKI   SIATKOWEJ   W   PRZYBRODZINIE, 

KTÓRY ODBĘDZIE SIĘ  28 - 29  LIPCA 2018 r.

 

                                                                 Komunikat  sporządzili:

                                       Beata Filipowska i Wojciech Henke - Dyrektor Turnieju,

pracownicy Międzyszkolnego Ośrodka Sportowego w Słupcy


     czytan : 371