•  
Powiat Słupecki - Ziemia Warta Odkrycia                                     Znajdź nas na facebooku
Grudzien 2017
PNWTSRCZPTSOND
    
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
   
18/12/2017
Skrócony czas pracy Wydziału Komunikacji i Transportu w dniu 18 grudnia - poniedziałek


» Charakterystyka

» Historia

» Władze Powiatu

» Gminy i Miasta

» Edukacja

» Kultura

» Zdrowie

» Sport

» Turystyka i Rekreacja

» Baza noclegowa i gastronomiczna

» Imprezy

» Galeria

» Filmy

» Strategia Powiatu Słupeckiego

» Organizacje Pozarządowe

» Przedsiębiorczość
» Struktura Organizacyjna

» Jednostki Organizacyjne

» Dotacje Powiatu

» Zamówienia Publiczne

» Zasłużony dla Powiatu Słupeckiego

» Mapa dojazdu

» Kontakt


Strona główna / Aktualności / Oświata / Podziękowania Zofii Szalczyk przewodniczącej Sejmiku Województwa Wielkopolskiego za współpracę przy projekcie pn. Sejmik Młodzieży Województwa Wielkopolskiego

         Podziękowania Zofii Szalczyk przewodniczącej Sejmiku Województwa Wielkopolskiego za współpracę przy projekcie pn. Sejmik Młodzieży Województwa Wielkopolskiego


 

Zofia Szalczyk przewodnicząca Sejmiku Województwa Wielkopolskiego, w imieniu własnym jak i radnych Województwa Wielkopolskiego, skierowała na ręce starosty słupeckiego Mariusza Rogi podziękowania za współpracę przy projekcie pn. Sejmik Młodzieży Województwa Wielkopolskiego „Marzenia młodzieży o Wielkopolsce 2020+”.

– „Dzięki powołanej w starostwie komisji rekrutacyjnej, zgłoszone zespoły uczniowskie miały możliwość prezentacji pracy pt. „Stąd jesteśmy! Nasza Mała Ojczyzna w naszych marzeniach”, a autorzy najlepszych wypowiedzi wzięli udział w obradach Sejmiku Młodzieży, który odbył się 7 czerwca 2017 r. w Poznaniu. Jest nam niezwykle miło, że mogliśmy gościć uczniów z Zespołu szkół Ponadgimnazjalnych im. Braci Kostaneckich w Zagórowie, w składzie Krystian Żelek i Jerzy Piersiala wraz opiekunem i wspólnie rozmawiać o sprawach dla młodzieży najważniejszych. (…)

Szanowny Panie Starosto, jestem przekonana, że obrady Sejmiku Młodzieży stworzyły młodym ludziom przestrzeń dla większej aktywności w sferze publicznej oraz wzmocniły zainteresowanie i zaangażowanie w sprawy publiczne na poziomie lokalnym. (…) – czytamy w skierowanym piśmie przewodnim.

W załączeniu uchwała Sejmiku Młodzieży Województwa Wielkopolskiego z 7 czerwca 2017 r.      

Foto – www.umww.pl  


     czytan : 445