Pazdziernik 2017

Konkurs rzeźbiarski Sculptura

Strona główna / Aktualności / Ochrona Środowiska i Rolnictwo

Ochrona Środowiska i Rolnictwo

W dniu 13 czerwca br., w auli Zespołu Szkół Muzycznych w Słupcy, odbyło się Forum Rolniczo – Łowieckie. Uczestniczyli w nim miejscowi rolnicy oraz myśliwi, członkowie Kół Łowieckich dzierżawiących obwody łowieckie w naszym Powiecie.
  W miniony poniedziałek tj. 12 czerwca, w Gospodarstwie OAZA w Kochowie rozstrzygnięta została XVI edycja Powiatowego Turnieju Wiedzy o Ochronie Środowiska.
  W dniu 28 lutego 2017 r., w Auli Zespołu Szkół Muzycznych im. Apolinarego Szeluty w Słupcy odbyło się X Forum Rolnicze zorganizowane przez Wielkopolską Izbę Rolniczą. W Forum, oprócz bardzo licznej grupy rolników udział wzięli również samorządowcy oraz przedstawiciele instytucji związanych z rolnictwem. Forum prowadził Przewodniczący Rady Powiatowej WIR w Słupcy Pan Stanisław Plesiński.

znaleziono: 163 artykuły na 9 stronach
« poprzednia -   1  2  3  4  5  6  7  8  9   - nastepna »