Czerwiec 2017

XXII Ogólnopolski Otwarty Turniej Plażowej Piłki Siatkowej w Przybrodzinie
30/7/2017
XXII Ogólnopolski Otwarty Turniej Plażowej Piłki Siatkowej w Przybrodzinie

Strona główna / Aktualności / Sport / Starostwo Powiatowe w Słupcy uhonorowane medalem Zarządu Głównego PTTK za pomoc i współpracę

Podczas 26. Zlotu działaczy i członków słupeckiego oddziału PTTK, 29 marca, Starostwo Powiatowe w Słupcy uhonorowane zostało medalem Zarządu Głównego PTTK za pomoc i współpracę. Medal odebrał starosta słupecki Mariusz Roga, który również otrzymał odznaczenie – Złotą Honorową Odznakę PTTK.

26. Zlot PTTK był okazją do wręczenia licznych odznaczeń i podziękowań oraz do pożegnania długoletniego prezesa słupeckiego oddziału PTTK Andrzeja Kończaka, który zrezygnował z pełnionej dotychczas funkcji - przez 32 lata pełnił funkcję prezesa. Stery dowodzenia nad turystami przejął Piotr Synowiec.

Dziękujemy za otrzymane wyróżnienie.

Dziękujemy za współpracę Andrzejowi Kończakowi.

Nowemu prezesowi gratulujemy i życzymy satysfakcji z nowych wyzwań oraz ciekawych wypraw w gronie miłośników natury.