Wrzesien 2017

23/9/2017
Rajd rowerowy - Rowerem po wielkopolskiej krainie

Strona główna / Aktualności / Kultura / Stowarzyszenie Unia Nadwarciańska zaprasza do udziału w konursie SMAKI REGIONU

Stowarzyszenie Unia Nadwarciańska zaprasza do udziału w konursie SMAKI REGIONU

Stowarzyszenie "Unia Nadwarciańska" zaprasza do wzięcia udziału w konkursie „Smaki Regionu – owoce na słodko”

Wzorem lat ubiegłych Stowarzyszenie „Unia Nadwarciańska” zaprasza wszystkich chętnych z terenu działania LGD, do wzięcia udziału w konkursie „Smaki Regionu – owoce na słodko”.

Przedmiotem konkursu jest przygotowanie ciasta/deseru z owocami, nawiązującego tradycją do regionu wielkopolskiego oraz dołączenie receptury.  Dla najlepszych czekają atrakcyjne nagrody.

Zgłoszenia do konkursu przyjmowane są do 31.03.2017 r.

Regulamin konkursu oraz formularze zgłoszeniowe dostępne na stronie: www.unianadwarcianska.pl oraz pod nr. telefonu 63 24 100 73.

KONKURS ZOSTANIE PRZEPROWADZONY PODCZAS  TEGOROCZNEJ EDYCJI SPOTKAŃ Z FOLKLOREM - 3 MAJA 2017 R.