Sierpien 2017

30/8/2017
30 sierpnia bezpłatne badania cytologiczne dla Pań z terenu Powiatu Słupeckiego

Strona główna / Aktualności / Sport / Zakończył się drugi sezon Słupeckiej Ligi Futsalu

Zakończył się drugi sezon Słupeckiej Ligi Futsalu

W tym roku rozgrywki stały na jeszcze wyższym poziomie, a emocje trwały do samego końca. W sezonie 2016/2017 zwiększono limit zawodników zrzeszonych do trzech w drużynie. Każda z ekip mogła również posiadać jednego zrzeszonego juniora. Obecność tych graczy znacznie podnosi poziom gry, a także daje im możliwość aktywnego spędzenia przerwy zimowej w swoich rozgrywkach. Aby inaczej niż przed rokiem mogli oni dokończyć zmagania w tym sezonie dzięki gościnności ościennych gmin Słupecka Liga Futsalu swoje mecze rozgrywała również w Strzałkowie, Ostrowitem i Zagórowie. Dwa spotkania w tygodniu sprawiły, że już 9 stycznia miała miejsce finałowa kolejka.

Choć mistrz znany był już przed tygodniem, to jednak skład podium pozostawał zagadką. Zanosiło się na niemałe sensacje. Ostatecznie jednak skończyło się bez większych niespodzianek.

Puchar Burmistrza Miasta Słupcy odebrała ekipa FC Słupca, która drugich Desperadosów mających na koncie tyle samo punktów wyprzedziła ze względu na lepszy bezpośredni pojedynek. Mistrzowie otrzymali bon do wykorzystania w hurtowni sportowej o wartości 1000 zł. Drugi zespół został nagrodzony Pucharem Starosty Powiatu Słupeckiego i bonem na 500 zł.

Gratulacje zwycięskiej drużynie złożył fundator pucharu burmistrz Michał Pyrzyk oraz wicestarosta Szymon Grzywiński, który także wręczył puchar Starosty Słupeckiego drużynie Desperados.

Źródło - TwojaSłupca.pl