Marzec 2017

Strona główna / Aktualności / Kultura / Przedświąteczne odwiedziny u trojaczków

Przedświąteczne odwiedziny u trojaczków

Tradycją przedświąteczną stało się, iż starosta słupecki odwiedza wielodzietne rodziny z terenu naszego powiatu, jak również dzieci przebywające w słupeckim szpitalu. Każde ze spotkań jest specjalne i wyjątkowe, przepełnione radością i dobrymi życzeniami.

22 i 23 grudnia starosta Mariusz Roga odwiedził trojaczki ze Strzałkowa, Siernicza Wielkiego i Kotuni.

22 grudnia starosta odwiedził rodzinę trojaczków – Państwa Agnieszki i Przemysława Janiaków ze Strzałkowa. Siedmiomiesięczne maluchy – Antoś, Hania i Helenka jeszcze nie bardzo były zainteresowane zabawą czy rozmową z niecodziennym gościem, ale z każdym rokiem będzie coraz lepiej.

23 grudnia natomiast starosta odwiedził rodzinę Państwa Koziorowskich z Siernicza Wielkiego, którzy oprócz trojaczków (Otylia, Jagoda i Rafał) mają już dwoje starszych dzieci. Pani Marlena zajmuje się wyłącznie wychowaniem gromadki a p. Julian pracuje zawodowo. Maluchy bardzo ucieszyły się na widok powiatowych Gości, naturalnie jeszcze bardziej, gdy zostały obdarowane zabawkami i słodyczami.

Tego samego dnia starosta odwiedził rodzinę Państwa Doroty i Dariusza Rosadowskich z Kotuni, którzy wychowują trójkę synów: Wojtka, Kubusia i Maciusia. Trojaczki z Kotuni to już uczniowie szkoły podstawowej. Rodzice podkreślają, iż synowie wykazują spore zamiłowanie do majsterkowania, co oznacza wzmożoną ich czujność. Mama trojaczków jest redaktorem Kuriera Słupeckiego a otworzył warsztat samochodowy.

Życzymy zdrowia i szczęścia na święta i zbliżający się nowy rok.