•  
Powiat Słupecki - Ziemia Warta Odkrycia                                     Znajdź nas na facebooku
Grudzien 2017
PNWTSRCZPTSOND
    
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
   
18/12/2017
Skrócony czas pracy Wydziału Komunikacji i Transportu w dniu 18 grudnia - poniedziałek


» Charakterystyka

» Historia

» Władze Powiatu

» Gminy i Miasta

» Edukacja

» Kultura

» Zdrowie

» Sport

» Turystyka i Rekreacja

» Baza noclegowa i gastronomiczna

» Imprezy

» Galeria

» Filmy

» Strategia Powiatu Słupeckiego

» Organizacje Pozarządowe

» Przedsiębiorczość
» Struktura Organizacyjna

» Jednostki Organizacyjne

» Dotacje Powiatu

» Zamówienia Publiczne

» Zasłużony dla Powiatu Słupeckiego

» Mapa dojazdu

» Kontakt


Strona główna / Aktualności / Kultura / Świąteczne spotkanie w Domu dla Dzieci i Młodzieży SZANSA w Kosewie

         Świąteczne spotkanie w Domu dla Dzieci i Młodzieży SZANSA w Kosewie


 

Uroczyste spotkanie przedświąteczne miało miejsce 20 grudnia w Domu dla Dzieci i Młodzieży SZANSA w Kosewie. Wychowankowie wraz z wychowawcami przygotowali dla przybyłych gości bożonarodzeniowe przedstawienie, sami natomiast zostali obdarowani prezentami od wielu Mikołajów. Obecny na tym świątecznym spotkaniu starosta Mariusz Roga wręczył świąteczne upominki Przyjaciołom – Darczyńcom a dyrektor „Szansy” Iwona Byczkowska wyraziła serdeczne podziękowania osobom i instytucjom, które wspierają Dom dla Dzieci i Młodzieży w Kosewie.  

Spotkanie otworzyła dyrektor Iwona Byczkowska, witając licznie przybyłych gości i zaprosiła na bożonarodzeniowy spektakl. Młodzi artyści przypomnieli, aby w zabieganiu codziennego życia nie zapominać o tym, co jest w życiu najważniejsze.   

Dyrektor Iwona Byczkowska wręczyła podziękowania wszystkim tym, którzy wspierają Dom dla Dzieci i Młodzieży „Szansa” w Kosewie”. Stosowne podziękowania otrzymali: starosta Mariusz Roga, Danuta Szpiler dyrektor PCPR w Słupcy, Renata Nowinowska dyrektor ZAZ w Słupcy, Henryk Tylman wójta gm. Ostrowite, Agnieszka Pantkowska z Fundacji „Tak po prostu” z Poznania, Jacek Płotkowiak prezydent Lions Klub Kondoria, Karolina Lutomska przedstawiciel Klubu Cityzen, Emilia i Rajmund Koźniewscy, Damian Siwiński z Klubu „Witkowo Biega”.

Starosta Mariusz Roga zwracając się do młodych artystów podziękował im i ich wychowawcom za wspaniałe przedstawienie. Dziękował także Darczyńcom, którzy dostrzegają potrzeby dzieci i młodzieży zaspakajając je w miarę swoich możliwości.

Wychowankowie „Szansy” obdarowali wszystkich gości własnoręcznie wykonanymi szopkami. Sami zaś zostali obdarowani licznymi prezentami, za udział w zajęciach sportowych, przez przedstawicieli Fundacji „Tak po prostu” i firmy Cityzen.  

Spotkanie zakończyło się wspólnym dzieleniem opłatkiem. Następnie wszyscy zasiedli do wieczerzy. Do wychowanków Domu przyszedł także św. Mikołaj, który rozdawał wychowankom prezenty i zachęcał do wspólnego śpiewania kolęd.


     czytan : 1509