Sierpien 2017

30/8/2017
30 sierpnia bezpłatne badania cytologiczne dla Pań z terenu Powiatu Słupeckiego

Redakcja Magazynu Sportów Wodnych ŻAGLE po raz drugi przyznała prestiżową nagrodę dla organizowanych przez Powiat Słupecki Regat Na Powitanie Wakacji z Cyklu PPJK

Podczas niedawno zakończonej I edycji Śląskich Targów Sportów Wodnych i Rekreacji WIATR I WODA Redakcja Magazynu Sportów Wodnych ŻAGLE ogłosiła swój werdykt i przyznała przechodnią Nagrodę „Żagli” za najlepiej zorganizowane regaty cyklu Pucharu Polski Jachtów Kabinowych w 2016 r. XVI Regatom „Na Powitanie Wakacji” o Puchar Starosty Słupeckiego.

Organizatorzy: Stowarzyszenie „Z wiatrem i pod wiatr” oraz Starostwo Powiatowe odbiorą Nagrodę - Blachę już po raz drugi. Wcześniej, nagroda ta została przyznana przez „Żagle” za organizację Regat na jeziorze Powidzkim w 2014 r.

Wręczenie Nagrody nastąpi w marcu 2017 r. podczas warszawskich Targów WIATR I WODA.