•  
Powiat Słupecki - Ziemia Warta Odkrycia                                     Znajdź nas na facebooku
Grudzien 2017
PNWTSRCZPTSOND
    
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
   
18/12/2017
Skrócony czas pracy Wydziału Komunikacji i Transportu w dniu 18 grudnia - poniedziałek


» Charakterystyka

» Historia

» Władze Powiatu

» Gminy i Miasta

» Edukacja

» Kultura

» Zdrowie

» Sport

» Turystyka i Rekreacja

» Baza noclegowa i gastronomiczna

» Imprezy

» Galeria

» Filmy

» Strategia Powiatu Słupeckiego

» Organizacje Pozarządowe

» Przedsiębiorczość
» Struktura Organizacyjna

» Jednostki Organizacyjne

» Dotacje Powiatu

» Zamówienia Publiczne

» Zasłużony dla Powiatu Słupeckiego

» Mapa dojazdu

» Kontakt


Strona główna / Aktualności / Zdrowie / Wielkopolski Hipokrates 2016 - rusza plebiscyt w którym docenić można pracowników służby zdrowia, przychodnie i szpitale w każdym z powiatów naszego województwa

         Wielkopolski Hipokrates 2016 - rusza plebiscyt w którym docenić można pracowników służby zdrowia, przychodnie i szpitale w każdym z powiatów naszego województwa


 

Redakcja Głosu Wielkopolskiego rozpoczyna plebiscyt Wielkopolski Hipokrates 2016.

Znasz przedstawiciela służby zdrowia lub instytucję, która szczególnie zasłużyła na wyróżnienie? Zgłoś ją do tej prestiżowej nagrody.

W tym roku plebiscyt prowadzony jest w nowej formule, w której zgłaszający kandydatów po raz pierwszy mogą docenić pracowników służby zdrowia, przychodnie i szpitale w Poznaniu i w każdym z powiatów naszego województwa.

Pracownik służby zdrowia to zawód wyjątkowy. Poza wiedzą, kwalifikacjami i doświadczeniem, żeby spełniać się w tej roli, trzeba mieć umiejętność nawiązywania relacji z pacjentami, zjednywania ich zaufania i sympatii, umiejętność bycia czasami jednocześnie ich opiekunem i przyjacielem. Dla lekarza, pielęgniarki, położnej, farmaceuty czy ratownika medycznego lub fizjoterapeuty, którzy są lubiani i szanowani praca jest łatwiejsza, a jej efekty lepsze.

Takich właśnie pracowników służby zdrowia z Wielkopolski Redakcja nagrodzi w akcji, którą prowadzi wspólnie z Uniwersytetem Medycznym im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu i Wielkopolskim Odziałem Wojewódzkim Narodowego Funduszu Zdrowia.

Redakcja szuka tych, którzy zjednują sobie pacjentów swoją cierpliwością, uprzejmością i serdecznością. Ale także takich, którzy szacunek zdobywają fachowością i autorytetem.

Kandydatów można zgłaszać aż w 15 kategoriach: ֍ Lekarz Rodzinny Roku ֍ Pediatra Roku ֍ Stomatolog Roku ֍ Pielęgniarka Roku ֍ Położna Roku ֍ Farmaceuta Roku ֍ Ginekolog Roku ֍ Chirurg Roku ֍ Dermatolog Roku ֍ Kardiolog Roku ֍ Okulista Roku ֍ Ratownik Medyczny Roku ֍ Fizjoterapeuta Roku ֍ Przychodnia Roku ֍ Szpital Roku

Zwycięzcy pierwszego etapu, z każdego powiatu, w każdej kategorii, awansują do wojewódzkiego finału zachowując głosy zdobyte w pierwszym etapie plebiscytu.

Prestiżową nagrodę „Wielkopolskiego Hipokratesa 2016” wręczy kapituła, w skład której wejdą: prof. dr hab. Andrzej Tykarski, JM Rektor Uniwersytetu Medycznego im. K. Marcinkowskiego w Poznaniu, Paweł Lisik, p.o. dyrektora WOW NFZ oraz Adam Pawłowski, redaktor naczelny Głosu Wielkopolskiego.

Plebiscyt zakończy się galą, podczas której uhonorujemy najbardziej cenionych i lubianych pracowników służby zdrowia. Na laureatów czekają prestiżowe tytuły, statuetki i cenne nagrody – wśród nich pobyty w ekskluzywnym SPA.

- zgłoś kandydata do nagrody Wielkopolski Hipokrates

Pytania dotyczące plebiscytu można kierować pod adresem: plebiscyt@glos.com lub telefonicznie pod nr 502 499 786.

Regulamin i wszelkie informacje tutaj - http://www.gloswielkopolski.pl/nasze-akcje/hipokrates/a/wielkopolski-hipokrates-2016-szukamy-wyjatkowych-pracownikow-roku-w-sluzbie-zdrowia,10764596/


     czytan : 791