Marzec 2017

Strona główna / Aktualności / Sport / Kalendarz imprez sportowych MOS w roku szkolnym 2016-2017

Kalendarz imprez sportowych MOS w roku szkolnym 2016-2017

12 września, w Sali Herbowej Starostwa Powiatowego w Słupcy, odbyło się zebranie nauczycieli wychowania fizycznego szkół powiatu słupeckiego. W spotkaniu, poza nauczycielami wszystkich typów szkół, uczestniczyli: starosta Mariusz Roga oraz kierownik Wydziału Oświaty, Kultury, Sportu i Turystyki Elżbieta Kordylewska.

Podczas zebrania Dyrektor MOS Dariusz Mielcarek przedstawił sprawozdanie z ubiegłego roku szkolnego oraz zmiany jakie zaszły w regulaminie Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej. Ponadto ustalony został kalendarz imprez rozgrywanych w ramach Mistrzostw Powiatu Słupeckiego. W kolejnych postach zamieścimy ważne informacje dotyczące regulaminów, kalendarzy i strony organizacyjnej WIMS.

Mistrzostwa Powiatu Słupeckiego Szkół Ponadgimnazjalnych w Lekkiej Atletyce odbędą się 20 września (wtorek) godz. 10.00 na Stadionie Leśnym w Słupcy - ul. Gajowa 4.

Konkurencje, które nie zostaną rozegrane podczas naszych mistrzostw:

- Skok wzwyż
- chód
- rzut dyskiem
- biegi przez płotki.

23 września (piątek), w Ostrowitem odbędzie się Wielkopolska Inauguracja Sportowego Roku Szkolnego - uroczystość, która w naszym powiecie zorganizowana zostanie po raz pierwszy, połączona zostanie z otwarciem hali widowiskowo-sportowej.

28 września (środa), w ZSP w Zagórowie odbędzie się Powiatowa Inauguracja Sportowego Roku Szkolnego.

ocx