Powiat S逝pecki - Ziemia Warta Odkrycia                                     Znajd nas na facebooku
Czerwiec 2017

29/7/2017
XXII Og鏊nopolski Otwarty Turniej Pla穎wej Pi趾i Siatkowej w Przybrodzinie
30/7/2017
XXII Og鏊nopolski Otwarty Turniej Pla穎wej Pi趾i Siatkowej w Przybrodzinie

» W豉dze Powiatu

» Strategia Powiatu S逝peckiego

» Organizacje Pozarz康owe

» Przedsi瑿iorczo嗆

» Zam闚ienia Publiczne

» Zas逝穎ny dla Powiatu S逝peckiego

Strona g堯wna / Aktualno軼i / Ochrona 字odowiska i Rolnictwo / Krajowe Stowarzyszenie So速ys闚 og這si這 Konkurs SOΒCTWO w sieci

Krajowe Stowarzyszenie So速ys闚 og這si這 Konkurs SOΒCTWO w sieci

Krajowe Stowarzyszenie So速ys闚 rozpocz窸o przyjmowa zg這szenia do kolejnej edycji og鏊nopolskiego konkursu na najlepsz, wiejsk stron internetow „SOΒCTW@ w sieci”.

Do po這wy wrze郾ia administratorzy wiejskich stron internetowych z ca貫j Polski b璠 mogli zg豉sza swoje strony naszego konkursu.

Celem konkursu jest przeciwstawienie si wykluczeniu cyfrowemu, kt鏎e grozi szczeg鏊nie na obszarach wiejskich. Niestety sam dost瘼 do Internetu jest rozwi您aniem niewystarczaj帷ym, je瞠li nie p鎩dzie za tym zintegrowany program edukacyjny, a osoby u鈍iadomione czym jest Internet nie b璠 mia造 dost瘼u do urz康ze, za pomoc kt鏎ych b璠 mog造 z nich korzysta. Dlatego obok zintensyfikowanych dzia豉 zmierzaj帷ych do rozwoju infrastruktury telekomunikacyjnej gwarantuj帷ej dost瘼 do szerokopasmowego Internetu, kt鏎y sta si standardem w znacznej cz窷ci kraj闚 Unii Europejskiej potrzebne s inicjatywy edukuj帷e spo貫czno軼i wiejskiej w zakresie korzystania z komputera i Internetu. Takim w豉郾ie dzia豉niem jest konkurs „SOΒCTW@ w sieci”, kt鏎y poprzez promocj dobrych praktyk b璠zie zach璚a lider闚 spo貫czno軼i wiejskich do aktywizacji w cyberprzestrzeni.

Szczeg馧y i regulamin - http://konkurs.kss.org.pl/a16_2.html