•  
Powiat Słupecki - Ziemia Warta Odkrycia                                     Znajdź nas na facebooku
Sierpien 2017
PNWTSRCZPTSOND
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
31
   
   
30/8/2017
30 sierpnia bezpłatne badania cytologiczne dla Pań z terenu Powiatu Słupeckiego
3/9/2017
3 września Dożynki Powiatowe w Słupcy - zapraszamy serdecznie


» Charakterystyka

» Historia

» Władze Powiatu

» Gminy i Miasta

» Edukacja

» Kultura

» Zdrowie

» Sport

» Turystyka i Rekreacja

» Baza noclegowa i gastronomiczna

» Imprezy

» Galeria

» Filmy

» Strategia Powiatu Słupeckiego

» Organizacje Pozarządowe

» Przedsiębiorczość
» Struktura Organizacyjna

» Jednostki Organizacyjne

» Dotacje Powiatu

» Zamówienia Publiczne

» Zasłużony dla Powiatu Słupeckiego

» Mapa dojazdu

» Kontakt
































Strona główna / Struktura Organizacyjna / Wydział Organizacyjny i Spraw Społecznych

         Wydział Organizacyjny i Spraw Społecznych


  e-mail: organizacyjny@powiat-slupca.pl

Kierownik
- Henryk Kuźniak
tel. 63 275 86 26
e-mail: henryk.kuzniak@powiat-slupca.pl

Sekretariat - Kazimiera Stefańska
                        Dorota Winter
tel. 63 275 86 00
e-mail: powiat@powiat-slupca.pl

Zamówienia Publiczne - Piotr Mańkowski
                                           e-mail: piotr.mankowski@powiat-slupca.pl
                                           Kamila Wapniarska
                                           e-mail: kamila.wapniarska@powiat-slupca.pl
tel. 63 275 86 24

Barbara Bartczak
e-mail: barbara.bartczak@powiat-slupca.pl
Agnieszka Włosiniak
e-mail: agnieszka.wlosiniak@powiat-slupca.pl
tel. 63 275 86 16

Andrzej Karolak
e-mail: andrzej.karolak@powiat-slupca.pl
tel. 63 275 86 27

Karol Biadasz
e-mail: karol.biadasz@powiat-slupca.pl
tel. 63 275 86 25

Agata Orchowska
e-mail: agata.orchowska@powiat-slupca.pl
tel. 63 275 86 07

Ewa Kaup
e-mail: ewa.kaup@powiat-slupca.pl
tel. 63 275 86 51

Informatyk - Roman Osada
e-mail: informatyk@powiat-slupca.pl
tel. 63 249 34 38


     czytan : 6273