•  
Powiat Słupecki - Ziemia Warta Odkrycia                                     Znajdź nas na facebooku
Sierpien 2017
PNWTSRCZPTSOND
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
31
   
   
30/8/2017
30 sierpnia bezpłatne badania cytologiczne dla Pań z terenu Powiatu Słupeckiego
3/9/2017
3 września Dożynki Powiatowe w Słupcy - zapraszamy serdecznie


» Charakterystyka

» Historia

» Władze Powiatu

» Gminy i Miasta

» Edukacja

» Kultura

» Zdrowie

» Sport

» Turystyka i Rekreacja

» Baza noclegowa i gastronomiczna

» Imprezy

» Galeria

» Filmy

» Strategia Powiatu Słupeckiego

» Organizacje Pozarządowe

» Przedsiębiorczość
» Struktura Organizacyjna

» Jednostki Organizacyjne

» Dotacje Powiatu

» Zamówienia Publiczne

» Zasłużony dla Powiatu Słupeckiego

» Mapa dojazdu

» Kontakt
Strona główna / Aktualności / Sport

         Sport


 
  Już po raz piętnasty odbędą się Regaty Żeglarskie Na Powitanie Wakacji o Puchar Starosty Słupeckiego z cyklu Pucharu Polski Jachtów Kabinowych. Współorganizatorem regat jest Stowarzyszenie „Z wiatrem i pod wiatr”.
  Mistrzostwa odbyły się 29 kwietnia w godzinach 10:00-14:00 na Stadionie Leśnym w Słupcy. W zawodach  wzięło udział 84 uczniów z 9 szkół podstawowych powiatu słupeckiego.
  Zmodernizowany za ponad 750 tysięcy złotych Stadion Leśny w Słupcy doczekał się oficjalnego otwarcia. Środki na remont w połowie wspominanej kwoty pochodziły z Ministerstwa Sportu i Turystyki.
  W rozegranych dziś zawodach wzięło udział 5 szkół, które rywalizowały ze sobą systemem "każdy z każdym". Decydującym o zwycięstwie okazał się przedostatni mecz zmagań w którym ZSE Słupca zmierzył się z LO Słupca.
  Już po raz dziewiąty odbyły się (14 kwietnia) Mistrzostwa Nauczycieli Miasta Słupca w Piłce Siatkowej. W zawodach wzięły udział cztery zespoły: Samorządowcy, Zespół Szkół Zawodowych, Liceum Ogólnokształcące oraz Szkoła Podstawowa nr 1 ze Słupcy.
  Od 2000 roku Starostwo Powiatowe w Słupcy organizuje Regaty Żeglarskie „Na powitanie wakacji”, a od 2003 roku z cyklu Pucharu Polski Jachtów Kabinowych. Od kilku lat w przygotowaniach do żeglarskiej imprezy bierze udział Stowarzyszenie  „Z wiatrem i pod wiatr”.
  Z okazji XV Gali Sportu Powiatu Słupeckiego przygotowaliśmy film przedstawiający obiekty sportowe wybudowane w Powiecie Słupeckim w 2014 roku.
  Co prawda Regaty Żeglarskie „Na powitanie Wakacji” o Puchar Starosty Słupeckiego z cyklu Pucharu Polski Jachtów Kabinowych w Kosewie dopiero za cztery miesiące, jednak już we wtorek (tj. 10 lutego) odbyło się pierwsze, spotkanie organizacyjne w słupeckim starostwie.
  W odświętnej atmosferze przebiegała XV Gala Sportu Powiatu Słupeckiego. Gala, podczas której dokonywano sportowych podsumowań za rok 2014 i co najważniejsze wybrano Sportowca Roku 2014. 
  Informujemy o możliwości ubiegania się o nagrody finansowe i wyróżnienia statuetkami Victorii dla sportowców za osiągnięte wysokie wyniki sportowe w 2014 roku na arenie krajowej, międzynarodowej i wojewódzkiej.
 
Rada Powiatu i Starostwo  Powiatowe w Słupcy
Urząd Gminy w Powidzu
Międzyszkolny Ośrodek Sportowy w Słupcy
Powidzki Ośrodek Sportu i Rekreacji Sp. z o.o.
zapraszają na XIX Ogólnopolski  Otwarty Turniej Plażowej Piłki Siatkowej
w Przybrodzinie

  W  minioną sobotę - 17 maja odbył się rajd „Rowerem po Powiecie Słupeckim” zorganizowany przez Starostwo Powiatowe w Słupcy. Miłośnicy jazdy na rowerze mimo nie sprzyjającej pogody wyruszyli z placu Starostwa Powiatowego w trasę rajdu, która przebiegała przez kilka miejscowości Gminy Słupca oraz Gminy Lądek.
  Do Regat „Na powitanie wakacji” zostały niespełna dwa miesiące, dlatego  w dniu 6 maja w OWŻ Horn w Kosewie odbyło się spotkanie organizacyjne dotyczące tej właśnie powiatowej imprezy.
  W dniu 18 marca (wtorek) w Starostwie Powiatowym w Słupcy odbyło się pierwsze spotkanie organizacyjne dotyczące  XIV już Regat „Na powitanie wakacji” o Puchar Starosty Słupeckiego z cyklu  Puchary Polskich Jachtów Kabinowych, które odbędą się  w dniach 28-29 czerwca. Tak jak w ubiegłym roku, rozegrane zostaną w Kosewie na przystani żeglarskiej HORN.

znaleziono: 225 artykuły na 12 stronach
« poprzednia -   1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12   - nastepna »