•  
Powiat Słupecki - Ziemia Warta Odkrycia                                     Znajdź nas na facebooku
Grudzien 2017
PNWTSRCZPTSOND
    
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
   
18/12/2017
Skrócony czas pracy Wydziału Komunikacji i Transportu w dniu 18 grudnia - poniedziałek


» Charakterystyka

» Historia

» Władze Powiatu

» Gminy i Miasta

» Edukacja

» Kultura

» Zdrowie

» Sport

» Turystyka i Rekreacja

» Baza noclegowa i gastronomiczna

» Imprezy

» Galeria

» Filmy

» Strategia Powiatu Słupeckiego

» Organizacje Pozarządowe

» Przedsiębiorczość
» Struktura Organizacyjna

» Jednostki Organizacyjne

» Dotacje Powiatu

» Zamówienia Publiczne

» Zasłużony dla Powiatu Słupeckiego

» Mapa dojazdu

» Kontakt


Strona główna / Aktualności / Sport

         Sport


 
  Strzelectwo sportowe to dyscyplina niełatwa i mało popularna, a jednak nasza młodzież odniosła w niej ogromny sukces.
  Zespół Szkół Zawodowych w Słupcy okazał się najlepszy, zdobywając pierwsze miejsce na czwartych już Mistrzostwach Nauczycieli Miasta Słupcy w Piłce Siatkowej. Gościnnie występująca w zawodach drużyna Powiatu Słupeckiego zdobyła drugie miejsce, a na trzecim uplasowała się reprezentacja Liceum Ogólnokształcącego.
  Stowarzyszenie „Unia Nadwarciańska” pozyskało kolejne pieniądze na przedsięwzięcia na rzecz Powiatu Słupeckiego. Tym razem udało się otrzymać fundusze na oznakowanie szlaku kajakowego na Warcie.
  Kilkunastu wyróżnionych statuetką Victorii i 9 najlepszych sportowców uhonorowanych nagrodami finansowymi – tak w skrócie można podsumować zorganizowaną już po raz dziesiąty Galę Sportu Powiatu Słupeckiego. Ponadto w tym roku tytuł „Sportowca Roku 2009” przypadł drużynie: Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Słupcy.
 

ZAJĘCIA ORGANIZOWANE W OKRESIE FERII ZIMOWYCH 2010

  Już po raz dziesiąty zorganizowana zostanie Gala Sportu Powiatu Słupeckiego. Wiadomo już, że w tym roku odbędzie się ona 11 lutego w Zespole Szkół Muzycznych w Słupcy.
  Ponad 100 zawodników z 13 szkół podstawowych Powiatu Słupeckiego wzięło udział w Mistrzostwach Powiatu Słupeckiego Szkół Podstawowych w Halowej Piłce Nożnej Chłopców. Awans do Finału Rejonowego wywalczyła Szkoła Podstawowa w Lądku.
  Mistrzostwa odbyły się 04.12.2009 r. w hali ZSP Strzałkowo.
  W dniu 16 września b.r. na Hali Sportowej w Strzałkowie odbył się II Turniej Halowej Piłki Nożnej Osób Niepełnosprawnych, w którym wzięły udział: DPS w Strzałkowie,  DPS w Ślesinie, DPS w Skubarczewie, Środowiskowy Dom Samopomocy w Słowikowie, Środowiskowy Dom Samopomocy w Babinie, Środowiskowy Dom Samopomocy w Kosewie, WTZ w Lucynowie, WTZ w Michalinowie, WTZ w Słupcy oraz Zakład Aktywności Zawodowej w Słupcy.
  Mistrzostwa odbyły  się  02.10.2009 r., na terenie Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Zagórowie.
  XIV Ogólnopolski Otwarty Turniej Plażowej Piłki Siatkowej, zorganizowany przez Starostwo Powiatowe w Słupcy przy współudziale gminy Powidz, zgromadziło w tym roku (w dniach 25-26 lipca) w Przybrodzinie największą dotąd liczbę uczestników!
  Do szesnaściorga młodych miłośników futbolu, wypoczywających na obozie treningowym w Głuchołazach, 4 sierpnia dołączyła liczna, 63-osobowa grupa entuzjastów wakacji na sportowo. Tyle tylko, że ten drugi skład dziecięco – młodzieżowy podążył na północ Polski, do ośrodka kolonijno – wypoczynkowego „Słoneczko” w nadmorskiej Łebie.
  Mistrzostwa odbyły się: 1 oraz 7 kwietnia 2009 r na boisku przy ZSP w Zagórowie
  Mistrzostwa odbyły się 24 marca 2009 r., w hali MOSiR w Słupcy
 

12 marca 2009 roku zawodnicy słupeckiego Gimnazjum wywalczyli awans do Finału Mistrzostw Województwa Wielkopolskiego w kategorii gimnazjum w koszykówce chłopców zajmując II miejsce w półfinale, który odbył się w Ostrowie Wielkopolskim.

  Mistrzostwa Rejonu odbyły się w dniu 10 marca 2009 r., w hali sportowej MOSiR w Słupcy.
W zawodach uczestniczyło 65 zawodników z 6 gimnazjów Rejonu Konińskiego.
  Mistrzostwa odbyły się w hali sportowej MOSiR w Słupcy:
Eliminacje:  11 lutego 2009 r.
Finały:  11 marca 2009 r.
  Eliminacje  odbyły się 28.01.2009 r., w hali sportowej SP Koszuty.
 
Ponad 30 zawodniczek i zawodników z 7 gimnazjów z terenu Powiatu Słupeckiego uczestniczyło w rozgrywanych w miniony wtorek (tj. 3 lutego) Mistrzostwach Powiatu Słupeckiego Gimnazjów w Indywidualnym Tenisie Stołowym Dziewcząt i Chłopców.
 
Mistrzostwa, które zorganizowano w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Strzałkowie, rozegrano w dwóch turach. Eliminacje miały miejsce 29 stycznia, natomiast finał odbył się w miniony poniedziałek (tj. 2 lutego).

znaleziono: 230 artykuły na 12 stronach
« poprzednia -   1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12   - nastepna »